Konya Hangi Ilçeler Tatil?

İşte Konya’da okulların tatil edildiği ilçeler; Ahırlı, Akören, Altınekin, Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Güneysınır, Hadim, Hüyük, Kadınhanı, Sarayönü, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ile merkez Karatay ilçesinin kırsal mahalleleri.

Konyada hangi ilcede okullar tatil?

Konya’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle başta merkez ilçeler Meram, Selçuklu ve Karatay olmak üzere Ahırlı, Akşehir, Akören, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Hadim, Hüyük, Kadınhanı, Sarayönü, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde yüz yüze eğitime yarın ara verildi

Konya Selcuklu 11 Mart okullar tatil mi?

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü açıklamasında, ‘Yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle Selçuklu, Karatay ve Meram ilçelerimizde 11 Mart 2022 Cuma günü yüz yüze eğitime 1 (bir) gün ara verilmesi ve bu süre zarfında uzaktan eğitim yapılması kararlaştırılmıştır.’ ifadeleri kullanıldı.

11 Mart Çarşamba okullar tatil mi?

‘Olumsuz hava koşulları nedeniyle 10-11 Mart tarihlerinde il genelinde, resmi ve özel okul öncesi, ilk ve ortaokullar ile liselerde, rehabilitasyon ve Halk Eğitim merkezlerinde eğitim-öğretime 2 gün ara verilmesi, engelli, hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları uygun görülmüştür.’

21 Mart okullar tatil mi?

Meteoroloji’den gelen bilgilere göre İstanbul’da kar yağışının 20 Mart Pazartesi günü son bulması bekleniyor. İstanbul Valiliği’nce son yapılan açıklamada da belirtildiği üzere kar tatili 21 Mart Pazartesi gününe kadar sürecek. 21 Mart Pazartesi günü okulların tatil olduğuna ilişkin Valilikten açıklama yapılmadı.

Konya Karatay ilçesinde okullar tatil mi?

Yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle ulaşımda yaşanması muhtemel aksamalar ve oluşabilecek mağduriyetleri önlemek amacıyla Karatay, Selçuklu ve Meram merkez ve ilçelere bağlı kırsal mahallelerde (eski kasaba ve köyler) bulunan okullarda 11.03.2022 Cuma günü yüz yüze eğitime 1 (bir) gün ara verilmesi, bu

See also:  Izmir Havaalanından Çiğli Ye Nasıl Gidilir?

18 Mart konyada okullar tatil mi?

Valilikten yapılan açıklamada, il genelinde olumsuz hava şartlarının etkili olduğu ifade edildi. Açıklamada, 18 Mart Cuma günü tüm okullarda eğitim öğretime ara verildiği, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, hamile ve malul gazi personelin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

11 Mart 2022 Konya Ereğli okullar tatil mi?

İlçemizde yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile tüm eğitim kurumlarımızda 11.03.2022 Cuma günü, yüz yüze eğitime 1 (bir) gün ara verilmiş olup, uzaktan eğitim kararı alınmıştır. Ayrıca hamile ve engelli kamu personelinin idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.

14 Martta okullar tatil mi?

İstanbul’da beklenen kar yağışı nedeniyle okullar 14 Mart Pazartesi gününe kadar tatil edildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar da perşembe günü idari izinli sayılacak.

15 Mart 2020 okullar tatil mi?

Cumhurbaşkanlığı’nda yapılan koronavirüs toplantısının ardından, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın çeşitli önlemler açıkladı. Buna göre, okullar 16 Mart’tan itibaren bir hafta tatil edilecek, daha sonra bir hafta uzaktan eğitime gidilecek.

2022 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor?

‘2022-2023 eğitim-öğretim yılı 12 Eylül 2022 tarihinde başlayacak ve 16 Haziran 2023 tarihinde sona erecek. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında yarıyıl tatilini 23 Ocak-3 Şubat 2023 tarihleri arasında planlıyoruz.

Afyonda 11 Mart okullar tatil mi?

Kaymakamlıkların sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarda, Emirdağ, Bolvadin ve Bayat ilçelerinde okulların geneli, Dinar, Hocalar, İhsaniye, Sultandağı, Hocalar, Çay, Dazkırı, Başmakçı ve İscehisar ilçelerinde ise taşımalı eğitime 11 Mart Cuma günü eğitim öğretime ara verildiği bildirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı okullar tatil mi?

Milli Eğitim Bakanı Özer’den ‘Okullar tatil olacak mı? ‘ sorusuna yanıt. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğrencilerin ‘Okullar tatil olacak mı?’ sorusuna, ‘Okullar tatil olmayacak.’ diye yanıt verdi.

See also:  Euro Ne Kadar Bursa?

21 Mart Nevruz okullar tatil mi?

Yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle tedbir amacıyla bazı illerde okullar tatil edildi. İllerin valilikleri tek tek duyurdu. Yapılan açıklamalarda, Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle 21 ilin tamamında veya bazı ilçelerinde 21 Mart Pazartesi günü eğitime ara verildiği duyuruldu.

21 Mart Trabzon’da okullar tatil mi?

Valilikten yapılan açıklamada, il genelinde etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ilçe, Hemşin, Çamlıhemşin, İyidere, Ardeşen ve İkizdere ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki okulların 21 Mart Pazartesi günü tatil edildiği belirtildi.

21 Mart Kdz Ereğli okullar tatil mi?

Bu saat itibariyle Zonguldak’ta 21 Mart Pazartesi günü okulların tatil değil Bu konuda alınmış bir tatil kararı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector