Izmir Seferihisar’A Nasıl Gidilir?

İzmir’e geldikten sonra Seferihisar’a gitmek için karayolu kullanmanız gerekiyor. Eğer otobüsle geldiyseniz birçok otobüs firmasının Seferihisar servisi bulunuyor. Uçakla geldiyseniz; havaalanı ve Seferihisar arası mesafe yaklaşık 40 kilometre.

İzmir Seferihisar dolmuşları nereden kalkıyor?

Fahrettin Altay metro çıkışında İnciraltı Semt Garajı’ndan gelen Seferihisar dolmuşları ya da 985 numaralı Seferihisar-Fahrettin Altay Aktarma ESHOT otobüslerini kullanarak Seferihisar’a ulaşabilirsiniz.

Konaktan seferihisara nasıl gidilir?

Basmane ile Seferihisar arası ortalama 45-50 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 50-55 dakika sürmektedir. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak için; İZBAN ile Fahrettin Altay durağında inmeniz ve buradan Seferihisar minibüslerine veya 985 no’lu otobüs hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

İzmir Sığacık a nasıl gidilir?

İzmir’den Sığacık’a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Kaç Saat? 1s 10dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç
Ortalama Fiyat 50,00 TL

İzmir Seferihisar Sığacık nasıl gidilir?

985 hat numaralı Seferihisar-Üçkuyular İskele otobüsüyle Sığacık yol ayrımı durağında inip, Sığacık dolmuşlarını ya da 640 numaralı Seferihisar-Sığacık belediye otobüsünü kullanarak Sığacık’a ulaşılabiliyor.

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor.

İzmir konaktan Urla’ya Nasıl Gidilir?

Urla Merkez ile İzmir Konak arası 40 km olup otoban üzerinden özel araçla 40 dakikada ışıkta beklemeden ulaşabilirsiniz. Eğer aceleniz yoksa Narlıdere – Güzelbahçe üzerinden sahil yolu ile Urla’ya ulaşabilirsiniz. Bu rota trafiksiz bir günde 50 dakika içinde sizi Urla’ya ulaştırır.

See also:  Izmir Malatya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Seferihisar nasıl bir yer?

Seferihisar Ege Bölgesi’nde bulunan İzmir ilinde, şehrin güneybatısında kalan ve 1884 yılında ilçeleşmiş olan enfes bir ilçedir. M.Ö. 1000 yıllarından bu yana insanlar için yuva olan bu yer, zeytini, mandalinası, üzümü ve Atat Demirer filmleri ile ünlüdür.

Narlıdereye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 554. Konak-Narlıdere yakınından geçiyor: 10, 152, 157, 253.

Sığacık nasil bir yer?

Sığacık İzmir ilinde yer alan, küçük bir kasabadır. Sığacık Seferihisar’a bağlı bir mahalledir. Sığacık içerisinde birçok pansiyon ve otel yer almaktadır. Kişiler dilerlerse Kaleiçi bölgesinden veya etrafta ki pansiyonlarda kalarak sakin ve kültür dolu bir tatil geçirebilirler.

Sığacık ta nereye gidilir?

SIĞACIK’TA GEZİLECEK YERLER: GİTMEK İÇİN 10 NEDEN

 • #1 Sığacık Sokakları’nda nostalji:
 • #2 Sığacık Limanı’nda manzara:
 • #3 Sığacık Kalesi’nde turistik gezi:
 • #4 Kaleiçi Pazarı’nda ev işi lezzetler ve el işi güzellikler:
 • #5 Teos Antik Kenti’nde geçmişe yolculuk:
 • #6 Akkum Plajı’nda deniz molası:
 • Sığacık da nerede denize girilir?

  Bu nedenle tatilcilerin birçoğu da her sene burayı tercih etmektedir.

 • Akkum Plajı Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir.
 • Akarca Plajı Mavi bayraklı olan Akarca Plajı halk plajıdır.
 • Emeksiz Plajı
 • Altınköy Plajı
 • Girlen Plajı
 • Siteler Bölgesi.
 • 837 Eshot kaç TL?

  Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

  Izmir Eshot öğrenci kaç TL 2021?

  Öğrenci biniş ücreti de 2,20 TL’den 2,40 TL’ye yükseltildi. Öğretmen ve 60 yaş biniş ücreti ise 5,60 TL’den 6,11 TL’ye çıkarıldı. Öğrenci, Öğretmen ve 60 yaş kartlarının, ilk binişten sonraki 120 dakika içinde aktarma ücretlerinden muaf olması uygulaması devam edecek.

  See also:  Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ne Işe Yarar?

  60 yaş kartı ne kadar basıyor 2021?

  İşte yeni biniş ücretleri

  Öğretmen ve 60 Yaş biniş ücreti ise 4,06 TL’den 5,60 TL’ye çıkarıldı. Öğrenci, Öğretmen ve 60 Yaş kartlarının, ilk binişten sonraki 120 dakika içinde aktarma ücretlerinden muaf olması uygulaması devam edecek.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector