Izmir Özel Fatih Koleji Kimin?

İzmir Özel Fatih Koleji, 1965’te İzmir’de kurulan bir eğitim kurumudur. Necdet Doğanata tarafından kurulan kolejin şu anda kurucu temsilciliğini Ali Rıza Doğanata yürütmektedir.

Fatih Koleji hangi okul oldu?

FATİH KOLEJİ, İMAM HATİP LİSESİ OLDU

Fatih Koleji kapandı mı?

2013 yılında kriterler’ne uyan özel okullara franchise vererek bu okulları kendi sistemine dâhil etmeye başlayan Fatih Koleji şu an eğitime devam etmemektedir.

Fatih Sultan Koleji kimin?

Kuruluşu Türkiye İlmi İçtimai Hizmetler Vakfı ‘na dayanan Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları, Prof. Dr. Hikmet Özdemir himayesinde 1996 yılından bugüne ülkemize sayısız değerler kazandırdı.

Başakşehir Burç Koleji ne oldu?

Başakşehir’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılan iki okul Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim edildi. Eğitim ve öğretim hayatına Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi olarak devam edecek olan okul, 2016-2017 eğitim öğretim döneminde kapılarını açacak.

Özel Asır Lisesi kimin?

Okulumuz, Özel Asır Anadolu Lisesi olarak 1993-1994 eğitim-öğretim yılında Asır Eğitim İşletmeleri A.Ş. tarafından kurulmuştur.

Doğa Koleji ne zaman açılacak?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa’ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Sultan Fatih Koleji karma mı?

Öğrenciler İngilizce, konuşma, okuma ve yazma alanlarında etkin olarak bilinçlendirilmektedir. Karma eğitim türünü benimsemiş olan kurumda sınıflar 24 kişi ile sınırlandırılmaktadır. Özel Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi, yüksek öğrenim kurumlarına öğrencilerini hazırlamak amacı ile çalışmalar sürdürmektedir.

Gökkuşağı Koleji Fetö nün mu?

Özel Gökkuşağı Koleji, FETÖ soruşturmalarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilmiş, okulların adı Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak değiştirilmişti.

See also:  Izmir Balıkesir Uşak Manisa Gümüşhane'De Ne Yatakları Bulunur?

Bil okulları kime ait?

Strateji Geliştirme Kurulu: BİL Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mustafa AYDIN’ın başkanlığını yapmaktadır.

Anafen kapatıldı mı?

Kayseri’de FETÖ’ye ilişkin davada yargılanan, örgüte ait olduğu gerekçesiyle kapatılan Anafen AŞ’ye bağlı okul ve yurtların 9 yönetici ve idarecisine 3 yıl 9 ay ile 7,5 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. FETÖ’nün eğitim kurumları arasında yer alan Anafen Okulları da kapatılan kurumlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector