Izmir Otogardan Izbana Nasıl Gidilir?

Izmir otogardan Izbana nasıl gidilir? Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban ‘la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.
Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir otogardan Aliağa nasıl gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra, Aliağa dolmuşları ve özel ulaşım firmalarının Aliağa otobüsleri kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hatlar ile Aliağa’ya ulaşım 25-30 TL sürmektedir. Otogar’dan Aliağa’ya metro ya da tramvay ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

Izmir’de kaç tane otobüs terminali var?

Otogar içerisinde, 74’ü şehirlerarası olmak üzere 128 peron, 66’sı şehirlerarası olmak üzere 86 yazıhane ve 155’i şehirlerarası olmak üzere 195 firma yer almaktadır.

Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 5
Ben Turizm 3
Kontur Turizm 2
Balıkesir Uludağ 2

Izmir yeni garajdan Buca’ya nasıl gidilir?

Buca’ya otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. katında yer alan ilçe şehir içi Buca minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

302 Otogar Konak güzergah kaç dakika?

302 (ESHOT)

302 otobüs hattının ilk durağı Konak olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 302 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 302 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 25 dakika.

Izmir Aliağa arası kaç TL?

Aliağa – İzmir Otobüs Seferi

See also:  Bursa Su Aboneliği Nerede Yapılıyor?
En Ucuz Sefer 50,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Güney Akdeniz Seyahat
Aliağa – İzmir Kaç Saat? 55 Dakika
En Çok Sefer Yapan Firma Isparta Petrol Turizm
Ortalama Fiyat 70,00 TL

Aliağa Izmir Otogar arası kaç kilometre?

İzmir merkezine 62 kilometre uzaklıktaki Aliağa ilçesinin otogarı, Hürriyet Caddesi üzerinde ilçe merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Izmir Aliağa biletleri ne kadar?

İzmir – Aliağa arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺51.

Izmir otogar nereye bağlı?

İzmir otogarı 1998 yılına kadar Konak civarında hizmet vermiştir. Şimdilerde ise Bornova Işıkkent’e, İZOTAŞ bünyesinde faaliyetlerine devam eder.

Izmir otogar kime ait?

Otogarın işletme hakkı 2023’e kadar İZOTAŞ’a aittir. İzmir Büyükşehir Belediyesi, otogarın ana transfer merkezi yapılması için 2020’de mimari proje yarışması düzenledi.

Izmir otogarı kaç yıllık?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyetindeki İzmir Otogarı, Yap-İşlet-Devret (YİD) modeli ile yapıldı ve 1998 yılında işletmeye açıldı. İşletim süresi 2023 yılında sona erecek.

Izmir otogardan Buca’ya nasil gidilir?

Buca’ya otobüs ile gitmek isteyen ziyaretçilerin, İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali, Buca ilçe merkezine 20 km uzaklıkta ve ulaşım Buca otobüsleri ve Havaş seferleri ile sağlanmaktadır.

Izmir Buca nasıl bir yer?

Yaşadığım yerdir, güzeldir, sakindir, insanı temizdir. Gecenin bir vakti sokakta rahatça dolaşabileceğiniz ilçelerdendir. Güvenlidir, özellikle bizim olduğumuz Yaylacık Mahallesi kemik olarak Selanik göçmenlerini barındırır.

Fahrettin Altay dan Buca’ya nasıl gidilir?

Yine öğrencilerin yoğun olarak kullandığı Fahrettin Altay – Buca arasında ise Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden Tınaztepe Kampüs’e, yine otoyol güzergahını kullanarak “ekspres” çalışacak 690 numaralı yeni hat hizmete girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector