Izmir Ödemiş’E Nasıl Gidilir?

İzmir Otogar’dan Ödemiş’e nasıl gidilir :İzmir Otogarı’ndan Ödemiş’e haftanın 7 günü düzenli dolmuş seferleri var. İzmir Otogarı’ndan Ödemiş’e yaklaşık 2 saatte ulaşılıyor. İzmir Otogarı’ndan sabah 05.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında yarım saat arayla dolmuş seferleri yapılıyor.

Izmir Ödemiş otobüsleri nereden kalkıyor?

ÖDEMİŞ’E ULAŞIM

İzmir Basmane ve Gaziemir istasyonlarından her gün belirli saatlerde tren seferleri mevcuttur. İzmir’den Ödemiş’e otobüsle gelmekisteyenler için de günün belirli saatlerinde ‘İzmir Turizm’in İzmir Otogar ve Gaziemir şubelerinden Ödemiş’e otobüsseferleri bulunmaktadır.

Izmirden Ödemiş’e nasil gidilir?

İzmir’den Ödemiş’e Ulaşım

Ödemiş’e Torbalı, Basmane, Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı ve Bayındır bölgelerinden tren ile ulaşım da mümkündür. B37 no’lu bu tren hattı, 06:00 ile 20:30 saatleri arasında her 3 saatte bir Basmane durağından kalkmaktadır ve bilet fiyatı ortalama 10 TL’dir.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ödemişe trenle nasıl gidilir?

Basmane Ödemiş arası tren hattının numarası B37 ‘dir. Basmane’den kalkan trenler Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Torbalı, Bayındır, Çatal üzerinden Ödemiş Gar ve Şehir Merkezine ulaşır. Not: Ödemiş’e girildiğinde tren önce gara daha sonra şehir merkezindeki istasyona uğrar.

Izmir Ödemiş kaç TL?

İzmir – Ödemiş Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma İzmir Turizm
İzmir – Ödemiş Kaç Saat? 2s 4dk
En Çok Sefer Yapan Firma İzmir Turizm
Rota Puanı 3,8/5 Son 30 Gün: 4 OY Toplam: 373 OY

Ödemiş izmir kaç lira?

Ödemiş – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 60,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma İzmir Turizm
Ödemiş – İzmir Kaç Saat? 2s 24dk
En Çok Sefer Yapan Firma İzmir Turizm
Rota Puanı 4,1/5 Son 30 Gün: 9 OY Toplam: 347 OY
See also:  Izmir Kent Ormanı Nasıl Gidilir?

Ödemiş hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 253, 879.

Ödemiş neyi ile meşhur?

Geleneklerin hala yaşadığı Ödemiş mutfağı, kıtır ekmeklerin öne çıktığı ve bölgenin ismiyle özdeşleşen Ödemiş Köftesi ile ünlüdür. Ayrıca; otlu gözleme, Ödemiş poğaçası, kabuklu kumpir kızartması, Töngül pidesi ve serinletici lezzeti ile kar helvası Ödemiş mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Izmir Ödemiş İZBAN olacak mi?

RAYLI SİSTEM 131 KİLOMETREYE ÇIKIYOR

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Izmir Ödemiş Izban ne zaman açılacak?

İzmir’in 3 ilçesi 2022 yılında elektrikli trenle tanışacak. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Ödemiş, Tire ve Bayındır ilçelerinde 2022 yılında yakıtlı trenler yerine elektrikli trenlerin faaliyete geçmesinin planlandığını söyledi.

Izmir Birgi ye nasıl gidilir?

Birgi Köyüne toplu taşıma ile gitmek için; İzmir Basmane Garı’ndan kalkan trene binip yaklaşık iki saatte trenle Ödemiş ilçesine ulaşacaksınız. Daha sonra Ödemiş merkezden Birgi’ye giden minibüsleri kullanarak köye rahatlıkla gelebilirsiniz.

Manisadan Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Navigate forward to interact with the calendar and select a date.

Otobüs bileti bul.

Yaklaşık Seyahat Mesafesi 41 km
En Son Satış 7 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer 27 TL
Günlük Sefer Sayısı 3 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları Ayar Aydın Seyahat, Isparta Petrol Turizm

Ödemiş treni kaçta kalkıyor?

İzmir’den Ödemiş’e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. Ödemiş’ten İzmir İstikametine ilk trenin hareket saati 05:20 olup son tren ise 19:50’de hareket etmektedir. İzmir Ödemiş ortalama seyahat süresi 2 saat 10 dakikadır.

See also:  Izmir De Kumru Nerede Yenir?

Izmir Ödemiş tren kaç saat sürer?

İzmir (Basmane) – Ödemiş Tren Seferleri

İzmir (Basmane) Garından Ödemiş İstasyonuna günde 6 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 06:30’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 2 saat 15 dakikadır. Son tren ise saat 20:40’ta hareket etmekte olup yolculuk süresi 2 saat 8 dakikadır.

Torbalı Ödemiş Eshot kaç saat sürüyor?

Ödemiş – Torbalı arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector