Izmir Medicana Hastanesine Hangi Dolmuş Gider?

984 nolu belediye otobüsü ile F.Altay’ a gidilir. F. Altay da Balçova’dan kalkan 169 nolu Belediye otobüsüne binilir ve Halkapınar Aktarma istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

Izmir Medicana hangi semtte?

Medicana Sağlık Grubu İzmir’deki ilk hastanesini Konak’ta hayata geçiriyor. 36 bin 270 metrekare arsa alanına sahip olan hastane için zemin çalışmaları devam ediyor.

Medicana hangi istasyon?

medicana hastanesi konumuna en yakın duraklar: Odunluk İstasyonu – D0185 96 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde. Odunluk İstasyonu – D0085 217 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Kızılay’dan Medicana hastanesine nasıl gidilir?

Ankara Medicana Hastanesi hangi metro durağı? Toplu taşıma ile; Kızılay Güvenpark Metro durağından kırmızı hat Çayyolu istikametine giden Metroya bininiz. MTA durağında ininiz. Metrodan çıkışta Konya yolu istikametine doğru yaklaşık 200 m. yürüyünüz.

Medicana hangi metro durağında?

Metro ile geliyorsanız, Uludağ Üniversite istikametine doğru 2 numaralı metroya binerek Odunluk durağında indiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Özel araç ile ulaşım; Bursa istikametine doğru yolu takip ettiğiniz zaman yol kenarında olan hastanemizi göreceksiniz.

Medicana Hastanesinde muayene ücreti ne kadar?

Medicana Bursa Hastanesi Muayene Ücreti

16 Mayıs 2022 tarihinde saat 19.40 da 0850 4606334 numaralı Medicana Hastanesi iletişim hattını aradığımda muayene ücretinin 265 TL olduğu söylendi.

Medicana Hastanesi hangi illerde var?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Medicana Hastanesi hangi semtte?

Medicana Bursa

Adres: Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41 16110 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 970 01 01
Çağrı Merkezi: 0850 460 6334
E-Posta: [email protected]
Mersis No: 0613083746000002
See also:  Okul Ne Zaman Açılıyor 2022 Lise?

Beylikdüzü Medicana Hastanesi hangi durakta?

Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Cumhuriyet Mahallesi indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Medicana Hastanesi özel mi?

20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek,

Medicana Ankara muayene ücreti ne kadar?

Medicana International Ankara Hastanesi, çocuk sağlığı konusunda da sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortası veya SGK anlaşmalı hekimlerde, tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek muayene olabilirsiniz.

Samsun Medicana hastanesine hangi dolmuş gider?

Merkez bölgesinde Medicana International Samsun Hastanesi için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
T4 Otogar GÖRÜNTÜLE
19 Belediye Evleri-Pelitköy GÖRÜNTÜLE
20 Belediye Evleri-Yeşildere GÖRÜNTÜLE
22 Cumhuriyet Meydanı-Toybelen GÖRÜNTÜLE

Medicana nın sahibi kim?

Medicana Sağlık Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, halihazırda yılda üç milyon hasta kabul ettiklerini söyleyerek, “Yeni yatırımlarımızla birlikte yılda baktığımız hasta sayısı 5 milyona ulaşacak” dedi.

Bursa Medicanaya nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Özel Medicana Bursa Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 43/D, 9/P-A, 92, 93, ACEMLER AKTARMA MERKEZI – ORHANELI, B/43.
  2. Metro: 2, 3.

Medicana SGK ile anlaşması var mı?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector