Izmir Martı Nasıl Şarj Oluyor?

t : laptop gibi şarj edildiğinden olmayan sorunsaldır – bulundukları yerde pil gruplarını değiştirirler. ekipler gps ile şarj / konum durumu takip edip şarjı bitenlerin akülerini bulunduğu yerden topluyor. akü değiştirdikten sonra da uygun noktalara geri yerleştiriyor.

Martı için yüzde kaç şarj?

Yolculuğa başlamadan önce cep telefonu şarjının minimum %20 olmasını tavsiye ediyoruz. Eğer cep telefonunun şarjı %10’un altındaysa Martı’yı kullanman mümkün olmayacak.

Scooter nasıl şarj edilir?

Elektrikli Scooter Hangi Şartlarda ve Nasıl Şarj Edilir? Yeni nesil elektrikli scooterlar evlerimiz de günlük olarak kullandığımız 220 volt topraklı prizlerden şarj edilirler. Yani kullanım alanlarımız da, ofis ve yaşam alanlarımızda, günlük kullanımda her alanda rastladığımız elektrik prizlerinden şarj ederiz.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,49 TL olup, 1 saatlik ücreti 89,40 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı sistemi nasıl çalışır?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.

Martı şarjı kaç km gider?

Tüm dünyada yapılan sürüşlerde ortalama elektrikli scooter kullanım yaşı 32’dir. Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir.

Xiaomi elektrikli scooter nasıl şarj edilir?

220 Volt prizler ile evde ve ofiste, her yerde karşınıza çıkan standart, topraklı prizler aracılığı ile cihazlar şarj edilir. Tek ve çift şarj yuvası olan farklı tasarımlar için her daim kendi uyumlu adaptörünü kullanmanız gerekir. Kılavuzda belirtilen saat süresinde 0’dan 100 seviyesinde enerji depolaması mümkündür.

See also:  Izmir Çeşme Nasıl Gidilir?

Scooter şarjı ne kadar gider?

Tek şarj olağan şartlarda ortalama 25-45 kilometre olarak öngörülmektedir.

Elektrikli bisiklet şarj olduğunu nasıl anlarız?

Şarj cihazının bisiklete tam olarak takıldığından ve yerinden kaymadığından emin olun. Çoğu elektrikli bisiklet şarj cihazında, şarj olurken yanan kırmızı veya beyaz bir gösterge ışığı bulunur.

Martı 1 saat ne kadar 2021?

Martı İzmir 2021 fiyatları

Martı İzmir’de de oldukça sık kulalnılan bir ulaşım aracı haline geldi. Hem keyif için hem de ulaşım kolaylığı için kullanılan Martı elektrikli scooterların fiyatı İstanbul ile aynudur. İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı 1 km kaç TL?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Martı dk si ne kadar?

Martı scooter, kiralama başlar başlamaz 1,99 TL açılış ücreti yansıtmaktadır. Daha sonra dakikalık olarak 0,79 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır.

Martı scooter lar nasıl çalışıyor?

Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin. Kilit açıldıktan sonra scooter kullanıma hazır olacaktır.

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

Martı kullanmak zor mu?

More videos on YouTube

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector