Izmir Kirlangic Adasi Nerede?

Son dönemde yaz dizilerinin başlaması ile ön plana çıkan Kırlangıç Adası, merak konusu oldu. Türkiye’de çekilen diziler Kırlangıç Adası olarak bilinse de çekimler aslında İzmir Sığacık’ta yapılıyor. Doğal güzelliği ile kendine hayran bırakan Kırlangıç Adaları pek çok insanın uğrak noktası oluyor.

Kırlangıç Adası Nerede nereye bağlı?

Kırlangıç, Halodermiye veya Sakbos Adası (Yunanca: Αλόννησος Alonnisos), Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Ada Masalı’nın çekildiği otel nerede?

Ada Masalı Sandal Ağacı Otel nerede diye merak ediyorsanız otelin gerçek adı Rainbow by Özdere, Gümüldür Özdere’de yer alıyor.

Kırlangıç Adası nereye yakin?

Diğer yandan Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan Kırlangıç Adası, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakla birlikte, Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Ada Masalı Sığacık ta nerede çekiliyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Ada Masalı dizisi İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık mahallesinde çekiliyor. İzmir’in güzel mahallerinden Sığacık’ta çekimleri gerçekleştiriliyor.

Kırlangıç belediyesi hangi ile bağlı?

Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası’nın yanı sıra Adelfoi, İblislik, Keçi, Güvercin, Biber, Psathoura ve İskandil adalarını da barındırmaktadır.

Ada masalı hangi ilçede?

Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor. Ada Masalı dizisi İzmir’de çekilmektedir. Dizinin çekimleri İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde Sığacık bölgesinde yapılmaktadır.

Ada Masalı Sığacık hangi otel?

Ada Masalı ” Teos ‘: Sığacık Poseidon Boutique Hotel, Sığacık, Türkiye – Tripadvisor.

Ada Masalı Cafe nerede?

SIĞACIK SEFERİHİSAR – Ada Masalı’nın Çekildiği Yer, Nam-ı Diğer Kırlangıç Adası

See also:  Evidea Izmir Şubesi Nerede?

Kış Masalı dizisi nerede çekildi?

Bursa’nın Mudanya ilçesinde geçen dizide Esmer karakteri güzeller güzeli genç bir kızdır.

Kırlangıç Adası neyle gidilir?

Yunanistan’d yer alan ada aynı zamanda, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası olarak bilinmektedir. Ülkemizden gidilmek istendiğinde diğer Yunan Adalarına gidildiği şekilde deniz yolu tercih edilmelidir.

Kırlangıç adasına vize istiyor mu?

Yunanistan kapı vizesi uygulaması Kalimnos ve Leros adalarını kapsamamaktadır.

Izmir Sığacık adası nerede?

Sığacık, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir mahalledir. 1522 yılında inşa edilmiş bir Osmanlı kalesi olan Sığacık Kalesi ve Teos antik kenti sınırları içerisinde yer alır. Sığacık, Seferihisar merkezine uzaklığı 5 kilometreden azdır. Kuzeye bakacak şekilde küçük bir yarımada üzerinde yer almaktadır.

Ada masalı hangi sahilde?

Bir sahil kasabasında geçen aşkın anlatılacağı Ada Masalı dizisi için İzmir’in güzel mahallesi Sığacık’a set kurulacak.

Sığacık ve Kırlangıç Adası nerede?

Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Mekanın adı olan Kırlangıç Adası hayali bir adlandırmadır. Ada olduğu belirtilen mekanlar İzmir’in Sığacık ve çevre ilçelerinde yer almaktadır.

Sığırcık Adası nerede?

Sığırcıklar Adası (Yunanca: Ρήνεια Rinia), Yunanistan’da Kiklad Adaları’nın parçası olan bir adadır. Ada, Delos Adası’nın hemen yanında yer almaktadır. İdari olarak Güney Ege bölgesine bağlı Mikonos belediyesi sınırları içerisindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector