Izmir Kent Kart Bayiliği Nasıl Alınır?

Izmir Kent Kart nasıl alınır? Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir. Öğrenci izmir kart nasıl alınır?

Izmir kart nereden alabilirim?

İzmirim Kartı banliyö, metro, vapur iskelelerindeki kart yükleme ve satın alma gişeleri, İzmirim Kart satış kulübeleri, İzmirim Kart dolum cihazları (TVM), büfe, gazete bayii ve marketlerden satın alabilirsiniz. Akıllı şehir kartınızı havalimanındaki istasyondan da temin edebilirsiniz.

Izmir tek kullanımlık Kent Kart nasıl alınır?

İskele gişelerinden kart bilet ve ulaşım kartı alınabilir, bakiye yüklenebilir. Tüm iskelelerde dolum makinaları bulunmaktadır. Dolum Makinalarında; sadece 3 kullanımlık kart bilet alınabilir.

İzmirim Kart kaç günde çıkar?

Not : Şahsen ve internet ön başvuru yapan başvuru sahiplerine, kart başvuru merkezlerine gitmeleri halinde 10 dakikada kart teslimi yapılır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

İzmirim Kart nasıl çıkar?

Şahsen veya internetten ön başvuru yapmış kişiler kart başvuru merkezlerine müracaat ederek 10 dakika içinde kartını teslim alır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

Izban kart ne kadar?

ÜCRET TARİFESİ

(E) Fiyat Tarifesi (Yerleşke) Otobüs) Tam (TL) İndirimli (Öğretmen, İndirimli Öğrenci, 60 Yaş)
İzmirim Kart İlk Binişi 7,64 6,58
1. Aktarma 1,41 0,00
2. Aktarma 1,06 0,00
3. ve sonraki aktarmalar 0,00 0,00

Eshot kartı nasıl çıkarılır?

Ön Başvuru formu doldurmadan bankaya ücret yatırılmaz. Ön başvuru yapan başvuru sahiplerinin, kart başvuru merkezlerine son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf ile gitmeleri durumunda, kart teslimi 10 dakikada yapılır. Yapılan işlemlerde Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

See also:  Bursa Nilüfer'E Hangi Otobüs Gider?

Izmir tek kullanımlık kart ne kadar?

İlk Kullanımdan İtibaren 35 Gün Geçerlidir. (Bilet Bedeli 2,50 TL Fiyata Dahildir.)

Bilet 35 nasıl alınır?

Biletin geçerlilik süresi, ilk kullanım tarihinden itibaren 35 gündür. Bilet yetkili bayilerden temin edinebilir. İlçelerde, iki farklı bilette bulunan kontörler birleştirilip kullanılamaz. Bilet ile birlikte makbuz alınması ve kullanım süresince makbuzların saklanması gerekmektedir.

Torbalida İzmirim Kart nereden alınır?

ONLINE İŞLEMLER

Birim Adres
Torbali Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü Haluk Alpsu Bulvarı No:3 Torbalı
Foça Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü Atatürk Mahallesi Aşıklar Caddesi No:9 Foça
Dikili Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü Salimbey Mahallesi 15 Sokak No:4/2 Dikili

Öğrenci karti kac gunde cikar?

Kartınızı seçmiş olduğunuz Başvuru Merkezine 5 iş günü sonunda gelerek alabilirsiniz.

Öğrenci kartımın süresi ne zaman doluyor?

“Öğrenci İstanbulkart ‘ınızın indirimli son kullanım tarihi 31.12.2021’dir. İndirimli tarifenizi kullanmaya devam etmek için yıl sonuna kadar 13 TL karşılığında vizeleme işlemi yapmanız gerekiyor. Bu işlemi biletmatiklerden veya İstanbulkart Mobil’den yapabilirsiniz.

Izmir kart içinde ne kadar var?

En az 1 TL en fazla 100 TL yükleme yapılabildiği gibi, dolum öncesi https://www.izmirimkart.com.tr/tr/BakiyeSorgulama/109 linkinden bakiye bilgisine ulaşmak da mümkün oluyor.

Izmirim kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kayıp, çalınma ve yıpranma durumlarında kart başvuru merkezlerine başvuru yapılır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza ve kayıp kartlardan 40 TL kart ücreti alınır.

Internetten öğrenci kartı nasıl çıkarılır?

Online öğrenci akbili başvurusu yapmak için önce https://bireysel.istanbulkart. istanbul/ adresine girmeli ve kayıt olmalısınız. Kayıt yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizi ve fotoğrafınızı sisteme kaydetmelisiniz. Başvurunuzu yaparken kredi kartıyla başvuru ücretini ödeyerek işleminizi yapabilirsiniz.

Öğrenci kartı nasıl çıkarılır 2022?

istanbul/ adresi. Bu internet sitesi içerisinden online bir başvuruda bulunarak kartını sipariş edebilir ya da ikamet adresine en yakın İstanbul Kart Merkezi’ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanının aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector