Izmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Nerede?

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir ilinde 1400 sokakno:10 Alsancak adresinde bulunmaktadır.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Özel sağlık sigortası, anlaşmalı kurumlar üzerinden hizmet verirken, SGK’lı hasta kabulü de yapmaktadır.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kimin?

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Kurucusu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, kuruldukları 2000 yılından bu yana teknoloji ve insan kaynağına yatırım yaptıklarını belirterek sektörde 20’nci yılı geride bıraktıklarını söyledi.

Profesör Dr Tansu Erakgün hangi hastanede görevli?

Tansu Erakgün. Kaşkaloğlu Hastanesi’nde göz muayene ve ameliyatları için hasta kabulüne başlamıştır.

Prof Dr Mahmut Kaşkaloğlu kimdir?

2000 yılında İzmir’in ilk göz hastanesi olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesini kurdum ve halen orada çalışmaktayım. Hastanemiz son 10 yıldır sağlık turizminde de başarılı oldu ve basta Danimarka, Almanya ve Yunanistan olmak üzere birçok ülkeden hasta göz ameliyatı için hastanemizi tercih etmektedir.

Atagöz cumartesi açık mı?

Atagöz Tıp Merkezi – Cumartesi günleri saat 13’e kadar hizmet vermekteyiz.

Dünya Göz Ankara SGK anlaşması var mı?

Dünyagöz Hastaneler Grubu’ndan SGK kapsamında aldığınız tüm hizmetlerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile muayene, tetkik ve ameliyat hizmetİ alabilirsiniz.

Astigmat kaça kadar çizilir?

Lasik lazer yöntemiyle eğer hastanın göz yapısı uygunsa miyoplarda 8- 10 numaraya kadar, karışık astigmatlarda 5 numaraya, hipermetroplarda ise 5 numaraya kadar başarı sağlanabiliyor.

Göz lazer sonrası denize girilir mi?

“Hastalar gözlerini güneşin etkisinden daha fazla korumalı, en az 2 hafta denize girmemelidir. Özellikle güneş gözlüğü kullanımı çok önemli. Güneş ışınlarının çok dik geldiği öğle saatlerinde dış mekanlarda bulunmamak gerekir.”

Astigmat için hangi lazer?

Excimer lazer, göz çizdirme ameliyatı olarak bilinen refraktif cerrahidir. Excimer lazer 18 ile 60 yaş arasında kronik bir göz hastalığı olmayan 12 dereceye kadar miyop, 6 dereceye kadar astigmat ve 6 dereceye kadar hipermetrop sorunu olanlarda uygulanabilmektedir. Excimer lazer 15 dakika kadar sürmektedir.

See also:  Okul Memuru Ne Iş Yapar?

Prof Dr Süleyman Kaynak Kimdir?

1954 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Profesör Doktor Süleyman Kaynak, Ankara’da bulunan Kurtuluş Lisesi’nden 1971 yılında mezun olmuştur. Daha sonrasında Tıp Fakültesi’ne giren Profesör Doktor Kaynak, 1977 senesinde Tıp Fakültesi”ni bitirerek ‘tıp doktoru’ ünvanını almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector