Izmir Havalimanından Alaçatıya Nasıl Gidilir?

İzmir Havaalanından Alaçatı’ya nasıl gidilir; 1-Havaş ile Çeşme’ye gidilir, Çeşme’den minibüslere binilir. 2-Metro ile bir kez aktarma yapılarak Üçkuyular otobüs terminalinden otobüslere binilir. 3-Taksi ile tatil parasının bir kısmı bırakılarak gidilir.

Izmir havalimanından Alaçatı’ya nasıl gidilir?

Alaçatı’ya hava yolu kullanarak gitmek isterseniz bulunduğunuz şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmanız gerekiyor. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya ulaşmak için HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Bilet ücreti 2020 yılında 40 TL olan otobüs yolculuğu yaklaşık 75 dakika sürüyor.

Izmir Alaçatı arası kaç TL?

İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor. İlk araç sabah 06.30 son araç ise 22.00’de kalkıyor.

Alaçatı Izmir Adnan Menderes arası kaç km?

Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz. İzmir merkezden ise 70 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya İzmir Üçkuyular’dan hareket eden İzmir-

Izmir Adnan Menderes Havalimanından çeşmeye nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Çeşme’ye gitmek için ise İZBAN trenine binebilir ve aktarma noktası olan Fahrettin Altay durağında inebilirsiniz. Daha sonra buradan hareket eden 984 numaralı Urla otobüsüne binerek Urla’da inmeli ve ardından 760 numaralı Çeşme belediye otobüsüne binerek Çeşme’ye olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Izmirden Alaçatıya nasıl gidilir 2022?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı’ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı’da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Alaçatı uçakla nasıl gidilir?

Alaçatı’ya uçakla gelmek istiyorsanız öncelikle İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na gelmeniz gerekiyor. Alaçatı’ya sadece 90 km uzaklıkta olan havaalanına geldikten sonra, Alaçatı otele giden otobüslerden, transfer şirketlerinden ve ulaşımınızı sağladığınız havayolu şirketlerinin özel servislerinden yararlanabilirsiniz.

See also:  kurs ne demek ingilizce?

Alaçatı Izmir Otogar kaç saat?

İzmir’den Alaçatı’ya Ulaşım

75 kilometre, yani yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk var önünde.

Alaçatı otobüsle kaç saat?

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Otobüs bileti bul.

Yaklaşık Seyahat Mesafesi 525 km
Yaklaşık Sefer Süresi 7 sa 57 dk
En Son Satış 55 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer 220 TL

Izmir otogardan çeşmeye nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Çeşme’ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Bu otobüsler İzmir-Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a kadar gidiyor. Yaz döneminde 30 dakikada bir sefer yapan otobüsler, kış döneminde 45-60 dakika arasında sefer sıklığına sahip.

Adnan Menderes Alaçatı kaç dakika?

Havaş Alaçatı İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 75 dakika olup, hava koşullarna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Izmir havaalanı Çeşme arası kaç dk?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Torbalı Adnan Menderes Havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Torbalı İzmir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 34 Kilometre mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Torbalı İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 35 dakika sürecektir.

Izmir Çeşme Havaş kaç TL?

Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 52 TL’ye Çeşme Otogara bırakmaktadır, İzmir Havaalanından Alaçatı Merkeze ise Havaş ücreti 52 TL’dir.

Izmir Çeşme Havaş kaç saat?

HAVAŞ-ÇEŞME (Havaş)

HAVAŞ-ÇEŞME (Çeşme), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ-ÇEŞME hattında 4 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

See also:  Izmir Gaziemir Nerede?

Izmir Çeşme Havaş ne kadar?

Çeşme Havaş Fiyatları

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 80 TL’ye Çeşme – Alaçatı Otogara gidebilirsiniz. ( 2022 güncel fiyattır.) Urla ilçesi ise kişi başı 65 TL’dir. İzmir Havalimanı’ndan Alaçatı Merkez’e ise fiyat 80 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector