Izmir Güzelyalı Nereye Bağlı?

Güzelyalı İzmir ilinde yer almakta olup, Güzelyalı Konak ilçesine bağlıdır. Güzelyalı haritası konumu ise 38° 23′ 47.5620” Kuzey ve 27° 5′ 1.7520” Doğu gps koordinatlarıdır. Güzelyalı bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.
Güzelyalı, İzmir’in Konak ilçesine bağlı bir mahalledir. 2020 itibarıyla 18.360 kişilik nüfusa sahiptir.

Güzelyalı nereye bağlı?

Güzelyalı, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Marmara Denizi kıyısında bir sahil kasabasıdır.

Izmir Göztepe Mahallesi nereye bağlı?

Göztepe, İzmir’in Konak ilçesine bağlı bir mahalledir.

Güzelyalı nasıl bir yer?

kaçacak bir yer aradığınızda illa ki güzel manzaralı ve sakin bir yeri vardır. eskiden evlerin az olduğu sahilinde genelde yazlık tarzı evlerin, kamp ve dinlenme tesislerinin bulunduğu denizi (marmara denizinin her kumsalı gibi) temiz, havası güzel bir küçük yerdi pendik tuzla arasında kurt kiremit’in dibinde.

Bursa Güzelyalı hangi ilçeye bağlı?

Güzelyalı Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Küçükkumla semtinde bulunan Güzelyalı Mahallesi Gemlik ilçesine bağlıdır. Güzelyalı Mahallesi haritası konumu ise 40° 27′ 36.3132” Kuzey ve 29° 6′ 51.6492” Doğu gps koordinatlarıdır.

Burgaz Bursa nerede?

Burgaz Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Güzelyalı semtinde bulunan Burgaz Mahallesi Mudanya ilçesine bağlıdır.Burgaz Mahallesi haritası konumu ise 40° 21′ 18.6300” Kuzey ve 28° 55′ 38.4024” Doğu gps koordinatlarıdır. Burgaz Mahallesi bağlı olduğu Mudanya ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Güzelyalı ismi nereden gelmiştir?

Eski yıllarda Konak Sarı Kışla’nın önünden, Güzelyalı Depo Durağı’na kadar (Şimdiki Ahmet Adnan Saygun Kültür ve Sanat Merkezi) tramvaylar çalışırdı, daha sonra da troleybüsler çalışmıştı. Bir süre sonra ‘Kokaryalı’ ismi tepki görünce semtin adı ‘Güzelyalı’ olarak değiştirildi.

Istanbul Göztepe Mahallesi nereye bağlı?

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.

See also:  Işkur Mesleki Eğitim Kursları Hangi Meslekler?

Göztepe Izmir nasıl bir yer?

Göztepe- Güzelyalı, sahil şeridiyle, yıllardır kanıtlanan kalitesiyle İzmir’in ve İzmirlilerin en uğrak semti olmayı başardı. Gözünüze ve ruhunuza hitap eden Güzelyalı’da, arkadaşlarınızla ya da ailenizle hafta sonlarını değerlendirip, yemek yiyip alışveriş yapabilirsiniz.

Göztepe nasıl bir yer?

Kadıköy’ün en büyük mahallerinden biri olan Göztepe, huzurlu ve sakin yaşamı sevenlerin mutlaka listelerine eklemeleri gereken yerlerden biri. Eğer sıkı bir Anadolu Yakası tutkunuysanız ve Kadıköy’den vazgeçemeyecek kadar bağlıysanız Göztepe, yaşayabileceğiniz en iyi mahallelerden biri. Göztepe 3 bölümden oluşuyor.

Çanakkale Güzelyalı denizi nasıl?

Deniz gayet güzel ve berraktır, kirli diye yorumlar okudum.Lodos olduğu zaman denk gelmişlerse yapacak birşey yok.güzelyalı huzur dolu harika bir yerdir 😉 ama siz yinede gelmeyin fazla kalabalıklaşmasın <3. Bu yorum, bir Tripadvisor üyesinin öznel görüşü olup TripAdvisor LLC şirketine ait değildir.

Güzelyalı Halk Plajı açık mı?

Oturma alanları, mangal yerleri, yeşil alanları başta olmak üzere hem piknik yapılabilecek hem de denize girilebilecek bir tesise dönüşen Güzelyalı Piknik Alanı, sabah 10.00’dan gece 00.00’a kadar hizmet veriyor.

Güzelyalı hem binası nerede?

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MUDANYA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ Açıköğretim Öğrencilerimizin Dikkatine!

Zeytin Budama Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi.

Telefon : (224) 544 12 97
Adres : Eğitim Mahallesi Anafartalar Caddesi İlköğretim Sokak No22 Güzelyalı Mudanya / BURSA

Mudanya Güzelyalı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Güzelyalı Sahili yakınından geçiyor: 1/GY, 2/GM.

Mudanya Belediyesi nereye bağlı?

MUDANYA HAKKINDA: Bursa’nın merkez ilçesi olan Mudanya, 28-29 derece doğu boylamları ile 40-41 derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. Batıda Karacabey, güneyde Osmangazi ve Nilüfer, doğuda Gemlik ile komşudur; kuzeyde ise Gemlik Körfezi’nin güney sahilleri boyunca uzanır.

See also:  Izmir Depremi Ne Zaman?

Burgaz Bursa arası kaç km?

Bursa – Burgaz (Bulgaristan) arası uzaklık kaç km? Bursa – Burgaz (Bulgaristan) arası karayolu ile 949 km’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector