Izmir Gümüldür’E Nasıl Gidilir?

Gümüldür’e nasıl gidilir: İzmir merkezine 75 km, Adnan menderes Havaalanı’na 35 km. uzaklıktaki bu şirin beldeye özel aracınız ile menderes üzerinden gidebilirsiniz. Çeşme yolunu tercih edecekseniz, Seferihisar ve ürkmez istikameti üzerinden Gümüldür’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Gümüldür otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir’den Gümüldür’e otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Gümüldür e hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Gümüldür nereye yakın?

Gümüldür Tabiat Parkı İzmir’in Menderes ilçesinde yer almaktadır. Daha detaylı söylemek gerekirse Menderes ilçesine bağlı olarak Gümüldür bölgesinde bulunuyor.

Izbanla Ürkmez e nasıl gidilir?

Havaalanından İZBAN+ESHOT kullanılarak 80 dakikalık toplu ulaşım ile ÜRKMEZ’e gelinebilir. 3) İzmir’in herhangi bir noktasından İZBAN raylı sistemine ulaşarak ÜRKMEZ’e gelinebilir. 4) İzmir Şehirler arası Otogar’dan minibüslerle 2 saatlik yolculukla ÜRKMEZ’e gelinebilir.

776 nereden kalkiyor?

776 (ESHOT)

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

Izmir Gümüldür denizi nasıl?

denizi çok temiz, o kadar ki balıkları bile görebiliyorsunuz yüzerken. denizin dibi ayna gibi. pırıl pırıl. bu beldenin bazı yerleri vardır ki tavuk, köfte ve lahmacun dışında yiyecek bir şey bulunmaz ve bütün gün düğün salonu kıvamında roman havaları çalar.

778 nereden kalkıyor?

778 otobüs güzergahının ilk durağı Kamp, Seferihisar ve son durağı Cumhuriyet Mahallesi Meydan, Menderes. 778, her gün boyunca çalışmaktadır. otobüs – Menderes (Özdere) güzergahında 66 duraklar var ve bu rota için toplam seyahat süresi yaklaşık 76 dakika.

See also:  universite sinavi basvuru nasil yapilir?

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Gümüldür arası kaç km?

Gümüldür ile Adnan Menderes Havalimanı arasındaki mesafe ise sadece 35 km.

Özdere dolmuş nereden kalkıyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden kalkan Özdere dolmuşları 2 saate yakın bir sürede Özdere’ye ulaşıyor.

İzmir Özdere nereye yakın?

Özdere, İzmir ilinin Menderes ilçesine bağlı olan bir tatil beldesidir. İzmir merkeze yaklaşık 70 km uzaklıkta yer almaktadır. Buranın güney ve batı bölgesinde Ege Denizi bulunur. Kuzeybatısında Seferihisar bölgesi, kuzeyinde Menderes ilçesi, doğu tarafında ise Torbalı ile Selçuk ilçeleri yer almaktadır.

İzmir Gümüldür ilçe mi?

‘Bütünşehir Yasası’ çerçevesinde de Gümüldür, Özdere beldeleri Menderes ilçesine, Ürkmez ve Doğanbey beldeleri de Seferihisar ilçesine bağlanmıştı. Özdere, Gümüldür, Ürkmez, Doğanbey mahalle muhtarlarından oluşan 15 kişilik heyet bu mahallerden oluşan yeni bir ilçe olması için düğmeye bastı.

Gümüldür Ürkmez nereye bağlı?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ürkmez e hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ürkmez yakınından geçiyor: 776, 986, 987.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector