Izmir Gültepe Nereye Bağlı?

Gültepe İzmir ilinde yer almakta olup, Gültepe Konak ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 38° 24′ 57.5748” Kuzey ve 27° 10′ 53.6592” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Izmir Gültepe Mahallesi nasıl bir yer?

burası büyükçe bir tepedir ve her yeri yokuştur. bisiklete binen çocuk sayısı azdır mesela. sokaklarında rahat top oynanmaz. civar mahallelerinde bir tür “korunaklı mekân” havası vardır ki izmir’in suç haritası biraz da bu mahallelerde çizilir.

Izmir Gültepe Toros nereye bağlı?

MENEMEN – CUMAOVASI, Konak bölgesinde bulunan Gültepe-Toros konumundan geçen ilk Tren aracıdır.

Istanbul Gültepe Mahallesi nereye bağlı?

Gültepe, İstanbul ilinin Kâğıthane ilçesinde yer alan bir semt ve mahalle.

Gültepe dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D’nin yeni dizisi Benim Adım Gültepe’nin ilk üç bölümü İzmir’de çekildi. Dizinin devamı İstanbul’da çekilecek. Yapım ekibi devam sahneleri için İstanbul’da 2 ay boyunca 100 mahalle tarandı. İzmir-Gültepe’ye en uygun yer olarak Sarıyaer’deki Kocataş Mahallesi’nde karar kılındı.

Gültepe’den hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gültepe yakınından geçiyor: 41ST, 62, 62G, 65G.

Izmir Toros mahallesi nereye bağlı?

Buca ilçesine bağlıdır. Toros Caddesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Toros Caddesi posta kodu 35370.

Konak Gültepe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gültepe yakınından geçiyor: 45, 46, 699.

Gultepe nereye yakın?

Gültepe İstanbul ilinde yer almakta olup, Gültepe Kağıthane ilçesine bağlıdır.Gültepe haritası konumu ise 41° 4′ 10.4052” Kuzey ve 28° 58′ 55.1064” Doğu gps koordinatlarıdır. Gültepe bağlı olduğu Kağıthane ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Gültepe Anadolu yakasında mı?

İstanbul’un Avrupa yakasındadır.

Ortabayır mahallesi nereye bağlı?

Ortabayır Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Çeliktepe semtinde bulunan Ortabayır Mahallesi Kağıthane ilçesine bağlıdır.Ortabayır Mahallesi haritası konumu ise 41° 4′ 43.9824” Kuzey ve 29° 0′ 13.6836” Doğu gps koordinatlarıdır.

See also:  2022 Ve 2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Ne Zaman?

Benim Adım Gültepe neden yayından kaldırıldı?

Benim Adım Gültepe dizisi malesef reyting kurbanı oldu. Düşük reyting nedeniyle yayından kaldırıldı. Dizi, 7’inci bölüm sonunda ekrana veda etti. Diziye en çok destek verenlerin arasında İbrahim Tatlıses yer alıyordu.

Gültepe dizisi ne zaman çekildi?

Benim Adım Gültepe, D Productions yapımı 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Yönetmenliği Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş yapmış, senaryosunu Vural Yaşaroğlu yazmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector