Izmir Cesme Nasil Gidilir?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Çeşme’ye belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Çeşme’ye gidebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Çeşme’ye Nasıl gidilir?

Yolculuk özel araçla yaklaşık 1 saat sürüyor. Çeşme’ye nasıl gidilir diye fazla kafaya takmadan tabelaları izleyin. Deniz, kum, güneş turizmin yanı sıra SPA merkezleri, ören yerleri ve doğal güzellikleri ile de tanınan, İzmir çevresinde gezilecek yerler arasında bulunan Çeşme’ye ulaşmak çok kolay.

Hangi şehirlerden Çeşme’ye gidilir?

Araçla gelmeyi tercih etmeyenler için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirlerden Çeşme’ye direkt otobüs seferleri mevcuttur. Ayrıca Türkiye’nin birçok şehrinden İzmir’e otobüs seferleri bulunmaktadır. İzmir Otogarı’ndan devamlı kalkan otobüsler ile Çeşme’ye 1 saatte ulaşabilirsiniz. Çeşme Otogarı şehir merkezine yakındır.

Çeşme, İzmir’in batısında konumlanıyor.?

Çeşme, Ege Bölgesi’nin batısında, İzmir kent merkezinin en batısında, Ege Denizi kıyısında konumlanıyor. Kendi adını taşıyan yarımada boyunca kuzey-güney yönlü olarak uzanan ilçenin batısında, güneyinde ve kuzeyinde Ege Denizi, doğusunda ise Urla bulunuyor.

Izmirden çeşmeye Eshotla nasıl gidilir?

İzmir’den belediye otobüsüyle Çeşme’ye ulaşım: İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi ulaşım hizmeti veren ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 725 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsü ise haftanın her günü 06.00-00.30 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket ediyor.

Izmir Fahrettin Altay dan çeşmeye nasıl gidilir?

Fahrettin Altay’dan Çeşme’ye Nasıl Gidilir? Fahrettin Altay’dan Çeşme’ye iki ayrı belediye otobüsü kullanarak gidebilirsiniz. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünden Urla’da iniyor sonra da 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne biniyorsunuz. Otobüslerin ikisinde de İzmir Kart geçiyor.

Izmir Çeşme otobüsle kaç saat sürer?

İzmir – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

See also:  Izmir Iktisat Kongresi Kararlarına Ne Denir?

Çeşme’de metro var mı?

İZMIR METROSU, İzmir bölgesinde bulunan Çeşme seyahat konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkıyor?

Yazın: 06:00 – 21.30 arası her 30 dakikada bir otobüs seferleri vardır. Araçlar 140 – 141 Nolu Perondan Hareket etmektedir. Çeşme Seyahat Otobüsleri ile Çeşme’ye ulaşım sağladıktan sonra öncelikle Alaçatı, Ilıca, Dalyan, Çiftlikköy, Ovacık, Ildır, Şifne gibi merkezlere kalkan şehir içi dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.

Fahrettin Altay dan Alaçatıya nasıl gidilir?

Bu yol için önce 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsüne binip Urla’da inmeniz gerekiyor. Buradan da 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne binerek Alaçatı’da inebilirsiniz. İzmirim Kart iki otobüste de geçerli. Bu kartı şehirdeki tüm satış noktalarından ve dolum gişelerinden satın alabilirsiniz.

Izmir otogar Çeşme nasıl gidilir?

İzmir şehir içi otobüsleri ile de Çeşme’ye ulaşım mümkündür. Çeşme- Alaçatı Seyahat firmasının düzenlediği otobüs seferleri; Çeşme Otogar, Ilıca, Alaçatı ve İzmir Otogar arası hizmet vermektedir. İzmir şehir merkezi ile Çeşme arası otobüs yolculuğu için ödemeniz gereken tutar ise ortalama 25-30 TL’dir.

Izmir Alaçatı otobüsleri nereden kalkıyor?

Üçkuyular’dan Alaçatı’ya nasıl gidilir: Üçkuyular Semt Garajı, Alaçatı’ya Çeşme Seyahat’in otobüsleri kalkıyor. Üçkuyular Semt Garajı, İzmir Metro’nun Fahrettin Altay İstasyonu’nun hemen yakınında bulunuyor.

Alaçatı Izmir Otogar arası kaç km?

İzmir’den Alaçatı’ya Ulaşım

75 kilometre, yani yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk var önünde. Bunu ister özel aracınla, istersen de İzmir-Çeşme minibüsleriyle kat edebilirsin.

Izmir Çeşme kaç km’dir?

İzmir Çeşme Arası Kaç Km dir? İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

Izmir otogar Alaçatı Nasıl Gidilir?

İzmir-Alaçatı-Çeşme rotasında seferleri bulunan Çeşme Seyahat otobüsleri yılın her dönemi kullanılabiliyor. Kış aylarında İzmir’den son seferi 21.30 olan otobüsler, yaz döneminde her yarım saatte bir gece yarısına kadar çalışıyor. Otogar-Alaçatı otobüs ücreti 19₺, ulaşım süresi ise 1.5 saat.

See also:  universite tavlasi nasil oynanir?

Konak nasıl gidilir?

Konak’a ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçenekleri; otobüs, tren, vapur, İZBAN ve İzmir Metrosu’dur. Konak’a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir. Konak’a otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Çeşme uçakla nasıl gidilir?

Çeşme’ye direk uçuş yoktur, havayolu ile bu tatil merkezine ulaşım için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarını kullanabilirsiniz.

İzmir’de kaç tane metro var?

Türkiye’nin İzmir şehrinde hizmet veren İzmir metrosu’nun on yedi istasyonu vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector