Izmir Asayiş Şube Müdürü Kim?

Asayiş Şube Müdürü İsmail Duman da görevine devam etti. Asayiş Şube Müdür Yardımcısı İsmail Kenar terfi alarak Narkotik Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü oldu.

Izmir emniyet müdürü kim 2021?

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Diyarbakır Emniyet Müdürü, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Faruk Kıran kimdir?

Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunurken Tire İlçe Emniyet Müdürü olarak yaklaşık 4 ay kadar görev yapan Faruk Kıran İzmir Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü görevine atandı.

Selçuk Muğdatoğlu kimdir?

Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Selçuk Muğdatoğlu, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. İlçe Emniyet Müdürü Muğdatoğlu, atamanın ardından bugün Ereğli’deki görevine başladı.

Tolga Ergüden kimdir?

Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ergüden, ilçemizdeki görevine 1 Kasım’da başladı.

Izmir il emniyet amiri kim?

Mersin Emniyet Müdürü olarak görev yapan Mehmet Şahne, İzmir Emniyet Müdürü olarak atandı.

İzmir’e yeni atanan Emniyet Müdürü kimdir?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Sn. Mehmet ŞAHNE; İl Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Hüseyin AŞKIN, İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve personelimizin katılımıyla düzenlenen resmi törenle karşılandı.

Serdar Pehlivan Emniyet Müdürü kimdir?

1975 yılında İzmir’de doğan Pehlivan, İlköğretimini tamamladıktan sonra 1989 yılında İzmir Polis Kolejine girdi. 1997 yılında Akademi’den mezun olarak Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’nde Komiser yardımcısı olarak göreve başladı. 2007-2010 yılları arasında Artvin’de zorunlu görevini tamamlamasının ardından 2010 yılında İzmir

See also:  2022 2022 Eğitim Ödeneği Ne Zaman Yatacak?

Faruk Öztürk Emniyet Müdürü oğlu kimdir?

Eski Buca İlçe Emniyet Müdürümüz, İzmir İl Emniyet Müdürü Yardımcısı canımız, ağabeyimiz Faruk Öztürk’ün oğlu kardeşimiz Ahmet Egemen Öztürk’ün vefat haberini bu sabaha karşı derin üzüntüyle öğrendik Buca Basın Birliği ailesi olarak merhum Kardeşimiz Ahmet Egemen Öztürk’e Allah’tan rahmet, ağabeyimiz Faruk Öztürk’e

Seda Okur kimdir?

Eski Çanakkale ve Diyarbakır Emniyet Müdürü Orhan Okur’un kızı Seda Okur, Ankara Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nde okurken Polis Akademisi’ne girmiş. 1998’de İzmir’de komiser yardımcısı olarak göreve başlamış, 2011’de Şanlıurfa’ya tayini çıkmış. 5 yıl sonra da tekrar İzmir’e dönerek asayiş şube müdür yardımcısı

Tayfun Girgin kimdir?

Ereğli’den Konya’nın Çumra ilçesine görevlendirilen daha sonra ise Konya İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Girgin, Görev yaptığı yerlerde ve İlçemiz Ereğli’de başarılı çalışmalarıyla bildiğimiz ve meslek hayatında çok sayıda başarılı çalışmalara imza atan, Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muammer Tayfun

Konya Asayiş Şube Müdürü kim?

Konya İl Emniyet Müdürlüğü’nde bazı görevlere yeni atamalar yapıldı. Boşalan Asayiş Şube Müdürlüğü’ne Murat Ay, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne ise Yusuf Ulvi Cerit atanırken, bir çok müdürün yeri de değişti.

Tolga Özel kimdir?

Göreve başlayan Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Tolga Özel, Bayraklı Emniyet Müdürlüğü’nde birlikte görev yaptığı Nazmi Keçeci’nin de İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapacağını açıkladı.

Tolga Yılmaz Emniyet Müdürü kimdir?

19.05.1971 doğumlu olup; 1989 yılında Polis Kolejinden, 1993 yılında da Polis Akademisinden mezun olup Komiser Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 06.07.2021 tarih 2021/307 sayılı kararname ile Tunceli Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. İl Emniyet Müdürümüz Sayın Tolga YILMAZ evli ve 1 çocuk babasıdır.

Tibet Kurtulan kimdir?

Hakkında. EGM Teftis Kurulu Baskanlığı İzmir Çalışma Ofisinde Polis Müfettişi Olarak Çalışıyorum. Aktif olarak Asayiş ve Trafik birinlerinde Amirlik ve Müdürlük Yaptım. Havalimanı ve Deniz Limanı Güvenliği ile İlgili yine Aktif Görevler Aldım ve Güvenlikleri ile ilgili EGM nin Eğitmenliğini 6 Yıl Süre İle Yaptım.

See also:  Izmir Iktisat Kongresi'Nden Ne Tür Bir Ekonomik Model Çıkmıştır?

Adnan Menderes Havalimanı Emniyet Müdürü kim?

Adnan Menderes Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Sn.Hikmet Şükrü Ertangün ‘Çıraklar Ustalara Soruyor’ etkinliğinin konuğu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector