Istanbul Kantinciler Odası Başkanı Kim Oldu?

Başkanımız Sayın Vahap Osmanoğlu,Yönetim Kurulu Üyemiz Seyfi Coşkun ve ilçe temsilcilerimiz Vildan Çicek, Zeynep Şebnem Aydoğan, Halil Başgül ile birlikte Tuzla kaymakamımız Sayın Ali Akça ziyaret ettiler. Kaymakamımızın esnafa göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Tebrik ederim.

Kantinciler Odası Başkanı kim oldu?

Hasan BOZBEY/BURSA, (DHA)-BURSA Kantinciler Odası başkanlık seçimleri tamamlandı. İki adayın yarıştığı seçimlerde, Özgün Güneş oy çokluğuyla başkanlığa seçildi. Bursa Kantinciler Odası genel kurulu gerçekleştirildi.

Kantinciler Odası seçimini kim kazandı?

KANTİNCİLER VAHAP OSMANOĞLU İLE YOLA DEVAM DEDİ

Yapılan seçim sonucu Vahap Osmanoğlu 892 oy alarak başkan seçilen isim oldu. Diğer adaylar Yusuf Ziya Akkurt 427, Nihat Yüceur 401, oy aldı.

Istanbul Kantinciler Odası Başkanı kim?

Başkanımız Sayın Vahap Osmanoğlu bugün Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Hakkı Turunç’u ziyaret etti.

Kantinciler Odası nereye bağlı?

Hizmetlerimiz

Adres : Halkapınar mahallesi, 1203/2 sokak, 22 numara, 1.kat, 218.daire, KONAK / İZMİR / TÜRKİYE
Web : http://www.ikeo.com.tr/
Eposta : [email protected]
Kep Adresi : [email protected]
Yazdır

Vahap osmanoglu kimdir?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından denetlenen İstanbul Kantinciler Odası’ndaki büyük vurgun ortaya çıktı. Akrabalarına sahte kurs bitirme belgesi temin ettiği belirlenen Oda Başkanı Vahap Osmanoğlu’nun, 5 kez zimmet suçu işlediği ve Oda’da kaydı tutulmayan milyonlarca liranın kayıp olduğu belirlendi.

Okul kantin fiyatlarını kim belirler?

Okul Müdürlerinin kantin yerini dilediği zaman değiştirme yetkileri bulunmamaktadır. Zira öncelikle kantin yeri ihale edilirken ihale katılımcısı yere göre fiyat vermektedir.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası nereye bağlıdır?

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na bağlı, İstanbul’da yerleşik olan bir sivil toplum kuruluşudur.

Tekstilciler hangi odaya bağlı?

Tekstil | İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği / İSTESOB.

See also:  850 Tl Okul Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gaziantep Kantinciler Odası nerede?

GAZİANTEP KANTİNCİLER ESNAF ODASI (Orhan Yıldız) | Birlikler – Vakıflar ve Dernekler | Şehitkamil – Asak İş Mrk. Gaziantep, 0342 325 31 71 Bulurum.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector