Istanbul Izmir Otobus Ne Kadar Surer?

İstanbul – İzmir arası en hızlı otobüs Nilüfer Turizm tarafından sunulmaktadır ve 4sa 15dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 313,88 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.
İstanbul – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 18 dakika sürmektedir.

İzmir İstanbul arası otobüsle kaç saat sürer?

İzmir – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 59 dakika sürmektedir.

İzmir ile İstanbul arası kaç saat sürüyor?

İstanbul İzmir arası arabayla ortalama 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve uçak ile tam 1 saat sürmektedir.

İstanbul İzmir Otoyolu kaç saat sürüyor?

İstanbul ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 477 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 456 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 4 saat ve 10 dakika zaman alır ve Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası, Altınova ve Ovaakça Çeşmebaşı üzerinden geçer.

İstanbul İzmir arası otobüsle kaç km?

İstanbul ve İzmir arasındaki yolculuğunuz 7 saat 37 dakika kadar sürecektir. İstanbul’dan İzmir’e gidecek olan yol rotanız yaklaşık olarak 564 kilometre kadardır. İstanbul ve İzmir rotası üzerinde hizmet veren 8 otobüs firması bulunmaktadır ve otobüs firmaları günlük olarak ortalama 27 sefer düzenlemektedir.

İstanbul İzmir ekspres otobüs kaç saat?

İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir.

İzmir İstanbul otobüs bileti kac para?

İzmir – İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar? İzmir – İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 250,00₺’dir.

İstanbul İzmir arası eski yol kaç km?

İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

See also:  halk egitim kurs kayitlari ne zaman basliyor?

İzmir İstanbul arası uçakla ne kadar sürer?

İzmir – İstanbul Uçuşu ortalama süresi: 1 Saat 5 Dakika Bu uçuş için aktarmasız seferler bulunmaktadır.

Istanbuldan izmire en rahat nasıl gidilir?

İstanbul’dan İzmir’e demir yolu ile ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Özel aracı ile İzmir’e ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler ise İstanbul- İzmir Otoyolu’nu ve D300-E96 otoyollarını kullanmak durumundalar. İki mesafe arasında hızlı ulaşım için İstanbul- İzmir Otoyolu tercih edilebilir.

İstanbul İzmir arası kaç saat paralı yol?

İstanbul – İzmir arası normalde 515 kilometre iken otoyol sayesinde bu mesafe 426 kilometreye kadar düşmüştür. Otoyolda 1 asma köprü, 38 viyadük, 3 tünel ve 179 köprü vardır. İstanbul – İzmir otoyolu kullanıldığında 8 saat süren yolculuklar 3,5 saat sürer.

İstanbul İzmir arası kaç kilometre kısaldı?

İstanbul-İzmir arası, otoyolun açılmasıyla 100 kilometre kısaldı. 192 kilometrelik yeni bölümün hizmete girmesiyle 8.5 saatlik yol, 3.5 saate indi. Otoyol turistik ve ekonomik merkezleri yakınlaştırdı.

İzmir İstanbul otobanı kaç para 2022?

Otomobil: 459 TL. Hafif Ticari Araç: 733 TL. 3 Akslı Her Türlü Araç: 871 TL. 4 ve 5 Akslı Her Türlü Araç: 1155,50 TL.

Kamil Koç Ekspres ne demek?

Ekspres Sefer Nedir? Kamil Koç tarafından yolcularına vakit kazandırma amacıyla geliştirilen ekspres seferler, yolculuk esnasında harcanan zamanı en aza indirerek size hızlı ve zahmetsiz bir yolculuk imkanı tanıyor.

Esenler Otogar İzmir arası kaç saat?

İzmir – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 17dk sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector