Istanbul Havalimanından Sabihaya Nasıl Gidilir?

Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanı’ndan 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmaktadır. Havaist Otobüsleri, birçok konforla donatılmış, günün her saatinde çalışan, çok verimli transferler sağlayan şık araçlardır.

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı İle İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüsleri bilet fiyatı : Sabiha Gökçen Havaist ücreti : 67.00 TL’dir. Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir.

Havaist Sabiha Gökçen gider mi?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ‘Sabiha Gökçen H.L.’ İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanından Istanbul yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı’na ulaşabilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Sabiha gökçene nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Havabus istanbul kart geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Havalimanından son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

See also:  Bursa Ya En Ucuz Nasıl Gidilir?

Marmaray ile Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Marmaray+Metro

Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Havaist nereden geçiyor?

 • Sefer saatleri ana duraktan kalkış saatidir.
 • DURAKLAR : Otogar(Esenler) – Otogaryolu – Hasdal – Göktürk – İstanbul Havalimanı
 • DURAKLAR : Halkalı İstasyon – Halkalı Meydan – Güneşpark Evleri – Atatürk Mahallesi Arenapark – Demirciler Sitesi Mall Of – Başakşehir Metrokent – İstanbul Havalimanı
 • Yeni havalimanına ulaşım nasıl olacak?

  İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

  * İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarını içeren toplam 7 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. * Hat seferlerinin güncel durak ve hareket saatlerini iett.istanbul linkinden görebilirsiniz.

  Havaist ücreti ne kadar?

  Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

  Sabiha Gökçen Havaş nerelere gidiyor?

  Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVAİST otobüsleri ile kişi başı Kadıköy’e 35 ve Taksim’e 50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

  Sabiha Gökçen’den Avrupa yakasına Havaş var mı?

  ISTANBUL SABİHA GÖKÇEN AIRPORT KADIKÖY AND TAKSİM TH-1, HAVABUS, HAVATAŞ, SHUTTLE, PUBLIC BUS. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim ve Kadıköy Yönüne, Taksim’den ve Kadıköy’den de Sabiha Gökçen Havalimanı’na karşılıklı olarak TH-1 / SG-2 Havabüs otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir.

  See also:  Izmir Bit Pazarı Nerede Kuruluyor?

  Havabus nereye gidiyor?

  İSTANBUL HAVALİMANI HAVABÜS/İSTANBUL HAVALİMANI HAVATAŞ

  Havabüs Otobüsleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında halen Taksim ve Kadıköy yönüne hizmet vermeye devam etmektedir.

  Havaş ödemesi nasıl yapılır?

  · HAVAİST İnternet Sitesi ya da Mobil Uygulaması üzerinden kredi kartı ile ödeyip oluşan QR kodu araçtaki cihaza okutarak ödeme yapabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector