Istanbul Da Kafeler Ne Zaman Açılacak?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

Cafe ve restaurantlar ne zaman açılacak?

1 Haziran’dan sonra kafeler ve restoranlar kaça kadar açık olacak? KAFE RESTORAN LOKANTALAR NE ZAMAN AÇILACAK? Restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi yeme içme yerleri saat 07:00 – 21:00 arasında, masaya servis yapabilecek, saat 24:00’e kadar paket servis yapılabilecek.

1 Haziran dan sonra kafeler açılıyor mu?

KAFELER VE RESTORANLAR 1 HAZİRAN’DAN SONRA AÇILACAK MI? Buna göre; kafe, lokanta ve restoran tarzı işletmelerin paket servis ve gel al hizmetlerine devam etmesine karar verildi.

1 Hazirandan itibaren kafeler kaça kadar açık?

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Istanbulda kafe ve restoranlar açıldı mı?

Yeni genelgeye göre ‘kafe, lokanta, ve restoranlar açıldı mı’ sorusu yanıt buldu. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00-24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis ile açık olacak.

Kafe ve restoranlar Ne Zaman Açılacak 2021?

KAFELER VE RESTORANLAR AÇILDI MI? Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri ve salgının seyrinde yaşanan gelişmeler göz önüne alınarak 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’ten 1 Haziran 2021 Salı günü saat 05.00’e kadar kademeli normalleşme kararlarının uygulanmasına karar verildi.

Cafe açıldı mı?

Ayrıca Erdoğan, ”Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek’ ifadelerini kullandı.

Restoranlar ne zaman normale dönecek?

Tam kapanma boyunca paket servis olarak hizmet veren lokanta, kafe ve restoranların bir süre daha 07.00-20.00 saatleri arasında gel-al ve paket servis, 20.00-00.00 saatleri arasında sadece paket servis olarak hizmet vereceği bildirildi. Kademeli normalleşme süreci 1 Haziran’a kadar sürecek.

See also:  Antalya Vivense Mobilya Nerede?

1 Haziran mekanlar kaça kadar açık?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Haziran’da iş yerleri açılacak mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle park, bahçe, piknik alanları, mesire yerleri, plajlar 1 Haziran’dan itibaren kullanılabilecek. Lokanta, restoran, kafe gibi iş yerleri ise saat 22.00’ye kadar hizmet verebilecek.

Kafeler kaça kadar açık 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Cafe saat kaça kadar açık?

Restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yemeiiçme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya geli al hizmeti verecek şekilde açık olabilecektir.

Bugün kafeler saat kaça kadar açık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Kafeler ve restoranlar açıldı mı?

Buna göre, kafe ve restoranlar 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar paket servisini sürdürebilecek. Bu mekanlarda sokağa çıkma kısıtlaması olan pazar günü ise sadece paket servis hizmeti verilmeye devam edilecek.

2021 restoranlar ne zaman açıldı?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

1 Haziran internet kafeler açılacak mı?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector