Istanbul Bursa Feribot Iskelesi Nerede?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Yenikapı Bursa seferleri saat kaçta? 95 dakikalık bir seyahatle ulaşılabilen Bursa, her gün 07:30 ve 17:30 seferleriyle İstanbul’a gitmeyi mümkün kılmaktadır.

İstanbul Bursa feribot nereden kalkıyor?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

İstanbul Bursa arası feribot var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

İDO Bursada nerede duruyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir.

İstanbul Bursa arası feribot kaç lira?

Bursa Arabalı feribot fiyatları İstanbul Bursa vapuru 2022 yılında ekonomi sınıfı biletlerde 289 TL’den başlamaktadır. Business 349 TL, First class 650 TL’dir.

Istanbuldan bursaya arabalı feribotla nasıl gidilir?

Istanbuldan Bursa Nilüfer e nasıl gidilir? İDO ve Budo, Bursa – İstanbul seferleri ile kısa sürede önce Bursa ‘ya sonra da Nilüfer ilçesine ulaşılabilmektedir. İDO’nun düzenlediği Pendik ve Yenikapı hareketli Yalova feribot seferleri ile arabalı ve arabasız yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Bursaya giden feribot nereden kalkar?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

See also:  Izmir Suikastını Kim Yaptı?

İstanbul Bursa gemi ile kaç saat?

Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

Mudanya’dan İstanbul’a arabalı vapur var mı?

Mudanya feribot seferleri kış tarifesinde karşılıklı olarak günde 2 defa yapılmaktadır. Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu. Pazar günleri sabah seferi düzenlenmemektedir. Cuma ce pazar akşamları ek sefer olarak 20:30 seferi düzenlenmektedir.

İstanbul Mudanya Feribot nereden kalkıyor?

İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Seferleri

Bursa’dan Mudanya’ya D575 karayolu ile 25 dakikada ulaşabilir ya da deniz yolu ile İstanbul Eminönü /Sirkeci – Mudanya arasında düzenli sefer yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsü Seferleri (BUDO) ile direkt olarak Mudanya iskelesine gelebilirsiniz.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Bursa BUDO nereye gidiyor?

Mudanya kalkışlı olan BUDO Burulaş seferleri, Büyükçekmece, Eminönü, Armutlu, Armutlu Tatil Köyü durakları için her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez karşılıklı olarak düzenleniyor.

Deniz Otobüsleri

 • Nilüfer Hatun,
 • Hüdavendigar,
 • Yıldırım Beyazıt,
 • Uludağ,
 • Emir Sultan,
 • Akşemsettin gemileridir.
 • İstanbul Bursa feribot nasıl gidilir?

  İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

  See also:  Lykia World Antalya Nerede?

  Mudanya Yenikapı feribot kaç para?

  Yenikapı – Bursa Güzelyalı İDO Fiyat Listesi.
  Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
  Yetişkin 39 TL 78 TL
  Çocuk 35 TL 70 TL
  Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

  Yenikapı Mudanya feribot kaç saat?

  Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri.

  Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

  Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar?

  Yenikapı – Yalova İDO Fiyat Listesi.
  Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
  Yetişkin 31 TL 62 TL
  Çocuk 28 TL 56 TL
  Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector