Hafsanur Sancaktutan Hangi Okul Mezunu?

Hafsanur Sancaktutan daha önce Gülperi dizisinde yer almıştır. İşte genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan hakkında merak edilen detaylar Hafsanur Sancaktutan, 2000 yılında doğmuştur. Orhangazi Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Hafsanur Ne Okuyor?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orhangazi Anadolu Lisesi mezun olan genç oyuncu, lise eğitiminin ardından özel oyunculuk dersleri almıştır. Sancaktutan, Layla Şirin Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Son Yaz Yağmur kaç kilo?

Oyuncu, Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterine hayat vermesinin ardından, son olarak Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine can veriyor. Oyuncu 1.63 metre boyunda, 53 kilodur.

Hafsanur Sancaktutan burcu ne?

İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında yayınlanan Servet adlı dizi ile yaşamıştır. Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterine hayat vermektedir. Hafsanur Sancaktutan, 1.63 metre boyunda, 53 kilo ve Balık burcudur.

Hafsanur Sancak Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenen Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı tiyatro oyunlarıyla birçok ödül kazanmıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında ‘Gülperi’ dizisiyle başladı.

Hafsanur Sancaktutan okuyor mu?

Henüz üniversite eğitimi almayan Hafsanur Sancaktutan, bir gün mutlaka üniversite eğtimi alıp yurt dışında oyunculuk yapmak istiyor.

Denizcan ve Hafsanur sevgili mi?

Ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş, bir süredir meslektaşı Hafsanur Sancaktutan ile birliktelik yaşıyor.

Son Yaz yağmur kimin kızı?

Son Yaz dizisinde Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Yağmur karakteri merak ediliyor. Yağmur, Selim ve Canan’ın kızı.

Burcu Biricik kaç kilo?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde Dila karakterine hayat veren Burcu Biricik, 1.70 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Hafsanur Sancaktutan karateci mi?

21 yaşındaki Hafsanur Sancaktutan, bilinmeyenlerini anlattı. İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk olan Sancaktutan, çocukluk yıllarından bahsetti. Çocukken yaramaz olduğunu ve çok kavga ettiğini itiraf eden ünlü oyuncu, bu yüzden ailesinin kendisini karate kursuna gönderdiğini anlattı.

See also:  Izmir Bornova'Da Su Kesintisi Ne Zaman?

Ahsen Eroğlu hangi burç?

Şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde Kumru karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu, 1.65 metre boyunda, 49 kilo ve Akrep burcudur.

Hafsanur Sancaktutan ailesi nereli?

Aslen Rizelidir. 21 yaşındaki Hafsanur Sancaktutan, küçük yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenmiştir. ilk olarak 2018 yılında ‘Gülperi’ dizisiyle televizyonda yer alan Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı tiyatro oyunlarıyla ayrıca birçok ödül de kazanmıştır.

Hafsanur Sancak nereli?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000’de İstanbul’da doğdu. Oyuncu aynı zamanda Rizelidir.

Ilayda Alişan kaç kilo?

2021 yılında dijital içerik platformu olan Gain’in orijinal dizisi Terapist’te Özlem Narin karakterini canlandırdı. 2021’de FOX’ta yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterini canlandırdı. 2021 yılında Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna katılmıştır. Oyuncu 1.60 metre boyunda, 48 kilo ve Balık burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector