Emekli Okul Müdürü Maaşı Ne Kadar?

Emekli Okul Müdürü Maaşı 2022 Ne Kadar? Emekli okul müdürü maaşı, 3.950 TL ile 4.900 TL arasındadır. Okul müdürlerinin almış oldukları emekli maaşları görev sırasında aldıkları maaşa göre farklılık gösteriyor.

Okul müdürü ne kadar maaş alır 2021?

Okul Müdürü maaşı ortalama aylık 9939 _TL’dir. En düşük Okul Müdürü maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 15625 _TL’dir.

Okul Müdürler ne kadar maaş alıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK EN YÜKSEK
Okul Müdürü 4.270 16.530
Eğitim Müdür Yardımcısı 7.630 13.740

Ilçe milli eğitim müdürü ne kadar maaş alıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Eğitim Müdür Yardımcısı 7.630 11.200

Nüfus müdürü ne kadar maaş alıyor?

Ortalama Maaşı net asgari ücretin %137.48 üzerinde.

Okul idarecileri kaç saat ek ders alır?

Müdür ve müdür başyardımcılarına ilave ek ders ücreti artışı sağladık Yönetim görevi karşılığında haftalık 20 saat ek ders ücreti alan müdür ve müdür başyardımcılarının ilave ek ders ücretini 4 saatten 5 saate çıkarttık.

Okul müdür yardımcıları ne kadar alıyor?

2021 yılında müdür yardımcısı olarak görev yapanların maaşları ise yaklaşık olarak 4 bin 100 TL olmakla birlikte ayrıca maaşlara en az yüzde 7 oranında zam yapılacaktır. Ek olarak hem müdür hem de müdür yardımcılarına ek ders ücreti de verilmektedir. Bu tutar ile maaşlar ortalama 4 bin 300 TL civarında olmaktadır.

Kimler ilçe milli eğitim müdürü olabilir?

‘(1) İlçe milli eğitim müdürü kadrolarına; öğretmenlikte adaylığı kaldırılmış olmak kaydıyla, yazılı veya yazılı ve sözlü sınavını kazanarak şube müdürü kadrolarına atananlardan en az iki yıl şube müdürü olarak görev yapmış olanlar arasından atama yapılır.’

Ilçe milli eğitim Müdürü ek ders alır mı?

K’nın 4. maddesi ile eklenen) (1) İl milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürlerine haftada 10 saat, ilköğretim müfettişi ve müfettiş yardımcılarına ise haftada 5 saat daha ek ders ücreti ödenir” (ek: 1/1,2) biçiminde Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders

See also:  Adana Kebabı Kim Buldu?

Ilçe milli eğitim müdürü nasıl olunur?

Buna göre, il milli eğitim müdür yardımcısı ve ilçe milli eğitim müdürü kadrolarına atanacaklarda; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68 inci maddesinin (B) bendinde öngörülen şartların yanında, eğitim kurumu müdürlüğü görevinde en az 4 yıl, şube müdürü kadrosunda en az 2 yıl ya da bu fıkrada sayılan görev ve

Kaymakam maaşı ne kadar?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kaymakam 19.000 23.520

Nüfus müdürlüğüne nasıl işe girilir?

İçişleri Bakanlığı Nüfus Müdürlüğü bünyesine alım yapmaya hazırlanıyor. Toplam 1.117 büro personelini kadrosuna alacak olan bakanlık, adaylardan KPSS puanı talep edecek. 35 yaşını doldurmama ve KPSS puan sıralamasına göre mülakat imkanı elde edecek olan vatandaşlar, öncelikle başvurularını gerçekleştirecek.

Okul müdür olunca maaş artar mı?

Devlet memuru olarak Milli Eğitim Bakanlığı emrinde öğretmen unvanlı kadrolarda görev yapanların, bulundukları okullarda veya başka okullarda müdür yardımcısı ya da müdür olarak görevlendirilmeleri, ek ders ödemelerinden kaynaklı farklılık dışında, özlük haklarında ciddi bir değişiklik yaratmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector