Eğitim Danışmanlık Şirketi Nasıl Kurulur?

Danışmanlık şirket kurmak için tecrübeli ve uzman bir ekipten destek almak gerekir.

Danışmanlık şirketi kurmak için gerekli belgeler şunlardır:

 1. Vergi levhası
 2. İşyeri açma ruhsatı
 3. Kimlik fotokopisi.
 4. Üç adet vesikalık fotoğrafı
 5. İş yeri kira sözleşmesi veya stopajdan muaf olmak için sanal ofis üyelik sözleşmesi.

Danışmanlık şirketleri nasıl çalışır?

Bir işe alım ajansı ya da danışmanlık şirketi, iş fırsatlarını size bildirerek yardımcı olur. İşverenler ise danışmanlık şirketlerini şu nedenlerden dolayı kullanır: Deneyimsiz adaylar için yeni iş ilanları yayınlayabilirler. Bir alanda işten çıkarma yaparken ve başka bir alanda iş verirken çok fazla görünür olmazlar.

Danışmanlık şirketini kimler kurabilir?

Danışmanlık Şirketi Nedir? Danışmanlığın hizmet şeklinde sunulması için vergi mükellefiyeti açtırmak zorunludur. Bu mükellefiyet dilerseniz şahıs şirketi şeklinde dilerseniz ise limited veya anonim şirket şeklinde oluşturulabilir.

Bakıcı danışmanlık şirketi nasıl kurulur?

Anonim bakıcı danışmanlık şirketi kurmak isteyen bireyler öncelik olarak esas sözleşme hazırlamaları gerekmektedir. Sözleşme hazırlandıktan sonra ise noter onay işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereklidir. Noter onayı alındıktan sonra vergi numarası alınır.

Eğitim ve danışmanlık firmaları ne iş yapar?

Eğitim danışmanı; özel eğitim kurumlarında veli ve öğrenciler ile iletişime geçerek, onlara kurumu tanıtıp sağlanacak eğitim hakkında bilgi verir. Bulunduğu kuruma öğrenci kazandırmak için çalışır. Öğrenciler ile profesyonel ilişki kurarak, çözüm önerileri üretir.

Danışman maaşları ne kadar?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kıdemli Danışman 7.170 14.490
Danışman 4.250 6.510
Validasyon Uzman Yardımcısı 4.760 6.000

Danışmanlık şirketleri ne işe yarar?

Danışmanlık şirketi gerçekleştirecek olan iş ve işlemlerin tüm prosedürlere uygun olduğundan emin olunmasını sağlar. Herhangi bir alanda uzmanlık sahibi olan kişiler, deneyimleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda başvuran kişiye her noktada yardımcı olur.

See also:  Antalya Meltem Mahallesi Hangi Ilçede?

Finansal danışmanlık şirketleri ne yapar?

Finansal danışman; kişilere ve kurumlara, finans alanında yardım ve destek sağlayan kişilerdir. Bireylerin veya şirketlerin taşınır veya taşınmaz varlıklarını piyasalarda değerlendirme işini yürüten finansal danışmanlar, aynı zamanda bireysel emeklilik ve hayat sigortası gibi konularda da hizmet verirler.

Şahıs şirketi nasıl kurulur?

Şahıs Şirketi NasılKurulur?

 1. İmza sirküleri, imza tescil beyannamesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgâh bilgileri alınır.
 2. Şirket tescili yapılır.
 3. Vergi hesap numarasının alınması için başvuru yapılır.
 4. Defterler alınıp tasdik ettirilir.
 5. Yoklama tutanağı düzenlenir.
 6. Vergi hesap numarası alınır.

Eğitim danışmanı nerede çalışır?

Eğitim danışmanları, özel eğitim kurumlarında çalışabilirler, Sınav ve kurs merkezlerinde çalışabilirler. Online eğitim programları düzenleyebilir destek sağlayabilirler.

Eğitim danışmanı ne kadar maaş alır?

Eğitim danışmanları için ortalama başlangıç maaşı 3.250 TL ile 3.750 TL arasında değişir. Nitelikli deneyimli eğitim danışmanları 3.750 TL ile 6.650 TL arasında kazanabilirler. Bir uzmanlığa sahip eğitim profesyonelleri ise 7.650 TL ile 12.000 TL ya da daha yüksek maaşlar kazanma şansına sahiptir.

Eğitim danışmanı ne kadar maaş alıyor?

2021 Eğitim Danışmanı Maaşları Eğitim Danışmanı maaşı ortalama aylık 3.500 – TL’dir. En düşük maaşı 2.826 -TL, En yüksek ise 4.900 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector