Bursa Terminalden Mudanyaya Nasıl Gidilir?

Bursa Terminali’nde indikten sonra Mudanya ilçe merkezine F/1 hat numaralı otobüs ile gidebilirsiniz. Yolculuğunuz 45 dakikada sonlanacaktır. Tam yolcular için fiyat 5,5 TL iken indirimli bilet fiyatı 4,5 TL ve öğrenci bilet fiyatı 2,65 TL’dir.

Bursa Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Terminalden Mudanyaya hangi otobüs gider?

Mudanya F1 Terminal Otobüsü konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 1/GY. Güzelyalı İskelesi – Emek İstasyonu.
 • 1/M. Mudanya – Emek İstasyonu.
 • 1/M-B. Emek İstasyonu – Mudanya Budo İskelesi.
 • 1/SY. Yeni Mahallesi – Emek İstasyonu.
 • F/1. Mudanya Budo İskelesi – Terminal.
 • F1 saat kaçta Mudanya?

  F/1 otobüs hattı (Mudanya Budo İskelesi), Terminal Peron 6 durağından başlayıp Budo Mudanya İskelesi durağına gidene kadar 42 duraklartan geçiyor. F/1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 21:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Mudanya Bursa Otogar kaç dakika?

  Mudanya – Bursa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Mudanya – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 15sa 25dk sürmektedir.

  Mudanya minibüsleri hangi metro durağı?

  Organize Sanayi Minibüs Durağı durak, Osmangazi içindeki mudanya minibusleri konumuna en yakındır.

  F1 Mudanya Terminal arası kaç dakika?

  F/1 (Burulaş)

  F/1 otobüs hattının ilk durağı Budo Mudanya İskelesi olup son durağı Şehirler Arası Otobüs Terminali durağıdır. F/1 (Terminal), her gün çalışıyor. Ek bilgi: F/1 hattında 45 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 35 dakika.

  See also:  Özel Okul Devlet Desteği Nasıl Başvurulur?

  Bursa Mudanya arası kaç para?

  Mudanya – Bursa arası minibüs ile yolculuk ortalama tam 3.5 – 4 TL, öğrenci 2.75 – 3 TL’dir. Mudanya – Güzelyalı arası yolculuk için minibüsler bulunmaktadır. Yolculuk ücretleri ortalama tam 2 – 3 TL, ÖĞRENCİ 1.5 – 2 TL’dir.

  Mudanya Bursa Otobüs kaç saat?

  Bursa – Mudanya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Bursa – Mudanya arası otobüs yolculuğu ortalama 9sa 6dk sürmektedir.

  Bursa Mudanya arası kaç kilometredir?

  Bursa ile Mudanya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 26 Kilometre mesafededir. Bursa Mudanya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 36 dakika sürecektir.

  Güzelyalı otobüsleri nereden kalkıyor?

  1/GY (Burulaş)

  1/GY otobüs hattının ilk durağı Güzelyalı Feribot İskelesi olup son durağı Emek İstasyonu Peron 2 durağıdır. 1/GY (Emek İstasyonu), her gün çalışıyor.

  Mudanya minibüsleri saat kaça kadar?

  ORGANIZE SANAYI – MUDANYA minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector