Bursa Spor Yeni Başkanı Kim?

Ömer Furkan Banaz oy çokluğu ile Bursaspor Kulübünün başkanı seçildi. Banaz, kongrede, genel kurulun camiaya hayırlı olmasını diledi.

Ömer Furkan Banaz kimdir nerelidir?

Ömer Furkan Banaz aslen doğma büyüme Bursalıdır. Babası uzun yıllar önce Bursa yerel gazetesi olan Marmara Gazetesi bünyesinde muhasebecilik yapmış bir isimdir. Uzun senelerdir Bursa’ya birçok alanda hizmet eden bir ailenin evladıdır. Bursaspor Kulübü Taraftar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesidir.

Ömer Furkan Banaz ne iş yapar?

Ömer Furkan Banaz, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BURFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir.

Ömer Faruk Banaz kim?

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Başkan Banaz, “Bursaspor’un 1 milyar TL’yi aşkın borcu var. Küme düşse de var, kalsa da var. 3-5 kişinin bir araya gelerek çözeceği bir problem değil.

Bursaspor’un başkan adayı kim?

Bursaspor’da 20-27 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesinde tek başkan adayı Ömer Furkan Banaz oldu. Banaz, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın da destekleri ve yönlendirmesiyle bu sorumluluğu almaya karar verdik.

Bursa emin Adanur kimdir?

Emin Adanur kimdir? Bursaspor yönetimine liderlik eden ve40 milyon TL gibi önemli bir maddi destek koyacağını söyleyen Adanur, İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Bursaspor’un ilk başkanı kimdir?

Salih Kiracıbaşı Bursaspor’un ilk başkanı… Uzun yıllar semtinin kulübü Çelikspor’da başkanlık yaptı.

Nejat Banaz neden öldü?

Eşi Füsun Banaz’ın karşı çıkmasına rağmen evde alkol almaya devam eden 2 çocuk babası, bir süre sonra silahını şakağına doğrultarak bir el ateş etti. 112 Hızır Acil Servis ambulansıyla Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Banaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hayrettin Gülgüler kim?

Bursaspor yeni başkanı Hayrettin Gülgüler, Bursalı iş insanıdır. Gülgüler, uzun süredir Bursaspor kongre üyeliğinde bulunmaktadır. Hayrettin Gülgüler ticari faaliyetini ise SETPROFİL isimli firmada Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürmektedir.

See also:  Okul Kamera Kayıtları Ne Kadar Saklanır?

Bursaspor başkanlık seçimi ne oldu?

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleşti. Seçime tek aday olarak giren Ömer Furkan Banaz, yeşil-beyazlı kulübün 30. başkanı oldu.

Bursa spor başkanlık seçimi ne zaman?

‘ Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından alınan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı gereğince; ilk toplantı 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 11.00’de Bitci Timsah Park Stadı’nda, çoğunluk sağlanamadığı taktirde 2. toplantı 27 Şubat Pazar günü saat 13.00’te çoğunluğa bakılmaksızın Tofaş Spor Salonu’nda yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector