Bursa Olay Tv Kimin?

Olay TV, 19 Aralık 1994 tarihinde Cavit Çağlar tarafından Bursa’nın yerel kanalı olarak kurulmuş televizyon kanalı. 1 Kasım 2019’a kadar yerel bir kanal olarak SD çözünürlükte yayın yayın yaptı.

Gaziantep Olay TV sahibi kimdir?

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ve Gaziantep Olay TV İmtiyaz Sahibi Raci Dölek, Gaziantep Olay TV Haber Merkezi’nde bir araya geldi.

Olay tv nereden yayın yapıyor?

Olay TV, gazete ve dergiler, Mücahitler Mah., Sezen Aksu Sok., No:1, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye – Yandex Haritalar.

Bursa Olay TV nerede?

Gürsu, Bursa’da bulunan kanalın adresi ise; Bursa Olay Tesisleri, Fethiye Mahallesi Sanayi Cadde no: 317/A Nilüfer / BURSA.

Gaziantep Olay TV ne zaman kuruldu?

Gaziantep Olay Televizyonu, Gaziantep kaynaklı yayın yapan yerellik motiflerini yansıtan bir TV kanalıdır. 30 Kasım 1992’de kurulmuştur.

Olay Gazetesi kime ait?

Sahibi Olay Basın Yayıncılık A. Ş. adına Cavit Çağlar’dır. Bünyesinde Olay TV, Olay FM ve Olay Trend dergisini barındırır.

Olay Tv’ye nasıl giderim?

Gürsu şehrinde Olay TV konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 1/K. Kestel – Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi.
  2. D/7-A. Karapınar – Kestel İmam Hatip Lisesi.
  3. D/11-A. Kestel İstasyonu – Gürsu İstasyonu.
  4. D/24. İğdir – Kestel Aktarma Merkezi.
  5. D/24-E. Ericek – Kestel Aktarma Merkezi.

Istanbul tv sahibi kim?

UHA tarafından alınması yolunda mutabakata varılan İstanbul TV`yi, Tuncay Özkan satın alıyor.

Olay TV uyduda var mı?

Bursa’dan İstanbul’a taşınan haber kanalı olarak yayın yapan uydu kanalı Olay TV’yi izlemek için Türksat 4A uydusunu kullanabilirsiniz.

TV 2020 kime ait?

TV 2020, eski adıyla Diyalog TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yayın yapan televizyon kanalıdır. Yayınına 4 Kasım 2015 tarihinde başlamıştır, 2020 yılında isim değiştirmiştir. Diyalog gazetesiyle aynı yayın grubunun üyesidir. Türksat’ta yayın yapmaktadır.

See also:  Antalya Abiye Mağazaları Nerede?

Flash Tv Ne oldu?

Televizyon tarihine damga vuran ilginç programları ve dizileriyle bilinen Flash TV, yayın hayatına son verdiğini açıkladı. 1992 yılından bu yana aralıksız olarak faaliyetlerini sürdüren kanal, 2019 yılında ara verme kararı almış ve 2021’de ise yeni logosuyla ekranlara geri dönmüştü.

Antep yolu açıldı mı?

Gaziantep- Adana otoyolunun 50’nci kilometresinde kayan TIR’ların yolu kapatması sonucu ulaşım durmuş, yüzlerce araçta çok sayıda kişi mahsur kalmıştı. Ekiplerin yoğun çalışması sonrası mahsur kalan kişiler saatler sonra kurtarılırken, Vali Gül TAG Otoyolunun kontrollü şekilde ulaşıma açıldığını duyurdu.

Gaziantep hangi bölgede yer alır?

Akdeniz Bölgesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin birleşme noktasında yer alan ilimiz 36° 28′ ve 38° 01′ doğu boylamları ile 36° 38′ ve 37° 32′ kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır.İlimizin doğusunda Şanlıurfa, batısında Osmaniye ve Hatay, kuzeyinde Kahramanmaraş, güneyinde Suriye, kuzeydoğusunda Adıyaman ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector