Bursa Mudanya Nasıl Gidilir?

Heykel’ den Şehreküstü metro istasyonundan metro ile Emek istasyonunda inerek 1/M otobüs hattına aktarma yaparak Mudanya’ya ulaşabilirsiniz. Kent Meydanı Osmangazi metro istasyonundan metro ile Emek istasyonunda inerek 1/M otobüs hattına yaparak Mudanya’ya ulaşabilirsiniz.

Bursa Mudanyaya hangi Otobüs gider?

Bursa Otogarı’ndan Mudanya ilçe merkezine gitmek isteyen yolcular F/1 otobüsüne binebilirler. Otobüsün bilet ücreti tam yolcular için 5.5 TL, indirimli yolcular için 4.5 TL ve öğrenciler için ise 2.5 TL’dir. Bursa il merkezinden Mudanya ilçe merkezine gitmek isteyen yolcular, F/3 hat numaralı otobüse binebilirler.

Bursa Mudanya arabaları nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Bursa otogardan Mudanya nasıl gidilir?

Mudanya’ya şehirlerarası otobüs seferleri ile de ulaşım oldukça kolaydır. Ülkemizin hemen her şehrinden Bursa’ya düzenli otobüs seferleri yapılmaktadır. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra F/1 numaralı otobüse binerseniz Mudanya İskelesi’ne direkt ulaşabilirsiniz.

Bursa Mudanya arası kaç para?

Mudanya – Bursa arası minibüs ile yolculuk ortalama tam 3.5 – 4 TL, öğrenci 2.75 – 3 TL’dir. Mudanya – Güzelyalı arası yolculuk için minibüsler bulunmaktadır. Yolculuk ücretleri ortalama tam 2 – 3 TL, ÖĞRENCİ 1.5 – 2 TL’dir.

F1 saat kaçta Mudanya?

F/1 otobüs hattı (Mudanya Budo İskelesi), Terminal Peron 6 durağından başlayıp Budo Mudanya İskelesi durağına gidene kadar 42 duraklartan geçiyor. F/1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 21:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bursa Mudanya Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mudanya Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 2/M, 2/MU, B/36-C.

See also:  halk egitim kurs kayitlari ne zaman basliyor?

Mudanya minibüsleri hangi metro durağı?

Organize Sanayi Minibüs Durağı durak, Osmangazi içindeki mudanya minibusleri konumuna en yakındır.

Mudanya Feribotu nereden kalkıyor?

Güzelyalı / Mudanya feribot seferleri olarak bilinen bu seferler haftanın her günü karşılıklı olarak devam etmektedir. Mudanya feribot seferleri kış tarifesinde karşılıklı olarak günde 2 defa yapılmaktadır. Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

Bursa Güzelyalı minibüsleri nereden kalkıyor?

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Minibüs)

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI minibüs / dolmuş hattının ilk durağı İdo Feribot İskelesi 2 olup son durağı Organize Sanayi Minibüs Durağı durağıdır. ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Organize Sanayi), her gün çalışıyor.

Mudanya Bursa Otogar kaç dakika?

Mudanya – Bursa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Mudanya – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 15sa 25dk sürmektedir.

Mudanya Bursa otobüs kaç saat?

Bursa – Mudanya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Bursa – Mudanya arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 35dk sürmektedir.

F1 Mudanya Terminal arası kaç dakika?

F/1 (Burulaş)

F/1 otobüs hattının ilk durağı Budo Mudanya İskelesi olup son durağı Şehirler Arası Otobüs Terminali durağıdır. F/1 (Terminal), her gün çalışıyor. Ek bilgi: F/1 hattında 45 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 35 dakika.

Mudanya minibüsleri ne kadar?

MUDANYA-BURSA 8,75 TL 6,50 TL
MUDANYA-GÜZELYALI 5,25 TL 3,75 TL
1050 KONUTLAR-KORUPARK 5,00 TL *****
TEPEDEVRENT-MUDANYA 5,00 TL 4,00 TL
TEPEDEVRENT-BURSA 5,00 TL 4,00TL

Mudanya minibüsleri saat kaça kadar?

ORGANIZE SANAYI – MUDANYA minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

See also:  Taşımalı Eğitim Ne Demek?

Istanbul Bursa arası feribot kaç lira?

Bursa Arabalı feribot fiyatları İstanbul Bursa vapuru 2022 yılında ekonomi sınıfı biletlerde 289 TL’den başlamaktadır. Business 349 TL, First class 650 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector