Bursa Hayvanat Bahçesine Hangi Otobüs Gider?

Bursa Hayvanat Bahçesine hangi otobüs gider? Bursa Hayvana Bahçesi ‘ne şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı otobüsler ile kapının önüne kadar gidebilirsiniz. Ayrıca, kent meydanından Soğanlı-Botanik Park minibüsleri ile yürüme mesafesinde. Şehrin Batı bölümünden ise Terminal otobüsleri ile gidebilirsiniz.
Bursa Hayvana Bahçesi’ne şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı otobüsler ile kapının önüne kadar gidebilirsiniz. Ayrıca, kent meydanından Soğanlı-Botanik Park minibüsleri ile yürüme mesafesinde. Şehrin Batı bölümünden ise Terminal otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Bursa Hayvanat Bahçesi hangi durakta?

Bursa Zoo durak, Osmangazi içindeki Bursa Hayvanat Bahçesi konumuna en yakındır.

Bursa Botanik Park hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları botanik park otobüs duragı yakınından geçiyor: 43/A, 92, 93, 95, 97/F.

Botanik Hayvanat bahçesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Hayvanat Bahçesi İç Yolu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Hayvanat Bahçesi İç Yolu yakınından geçiyor: 15, 15/H, 43/A.

Bursa Hayvanat Bahçesi hangi semtte?

Hayvanat Bahçesi, Bursa ilinin Osmangazi ilçe sınırlarında bulunan, Hayvanat Bahçesi’nde 55 türde 500 hayvan yaşamaktadır. Belgesellerde görebileceğiniz hayvan türlerini doğayla iç içe zevkli ve eğlenceli kültür turuyla, çoluk çocuk ailece gidilebilecek güzel bir yerdir.

Bursa Hayvanat Bahçesi nasıl girilir?

Bursa Hayvanat Bahçesine ulaşım için otobüsleri tercih edebilir ve sorunsuz olarak bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ile Bursa Hayvanat Bahçesine gitmek için Bursa merkezden 35A, 15 ve 15E numaralı otobüs hatlarını kullanarak hayvanat bahçesine gitmeniz mümkün olmaktadır.

Bursa Koruparka gitmek için hangi metro gider?

Korupark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 15 Aralık 2011’de hizmete giren metro istasyonudur. Organize Sanayi’ye, Emek Mahallesine ve Korupark AVM’ye ulaşımı sağlar.

Bursa Botanik Park Hangi minibüs gider?

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Terminalden 93, 95, 97 95 A, 43 H numaralı belediye otobüsleri ile Şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı belediye otobüsleri ile Kent meydanından Soğanlı-Botanik Park minibüsleri ile ulaşabilirler.

See also:  Izmir Bombası Nasıl Olur?

Botanik Park hangi durakta?

Metrobüs ya da otobüsle ulaşmak isterseniz, incirli durağında ineceksiniz. Metro çıkışından üst yoldan karşıya geçip yaklaşık 100 Metre yürüdükten sonra Bakırköy Botanik Parka ulaşabilirsiniz.

Botanik Park Bursa hangi metro durağı?

Osmangazi bölgesinde bulunan Soğanlı Botanik Parkı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bursaspor / Acemler durak, Osmangazi içindeki Soğanlı Botanik Parkı konumuna en yakındır.

Faruk Yalçin hayvanat bahçesine nasil gidilir?

500T numaralı İETT otobüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile; Gebze – Harem minibüslerini kullanarak, Şifa Mahallesi Durağında indikten sonra Darıca otobüsleri ile parkımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Hayvanat Bahçesi kimlere ücretsiz?

Bursa Hayvanat Bahçesi giriş ücreti merak edilen konular arasında yer alıyor. Bursa’da ilk hayvanat bahçesi 1955 yılında hizmete açılan Kültür Park içerisinde kurulmuştur.

 • Bursa Kart geçerlidir.
 • Yetişkin : 12 TL.
 • Öğrenci : 5 TL.
 • Eğitim ve Öğretim döneminde öğretmenleri nezaretinde gelen grup öğrenciler ücretsizdir.
 • Bursa Hayvanat Bahçesi giriş ücreti ne kadar?

  Bursa Hayvanat Bahçesi Giriş Ücreti

  Hayvanat bahçesi giriş ücreti Yetişkin 12 TL ve Öğrenci 5 TL olarak bilet fiyatı bulunuyor.Girişlerde BuKART geçerli.Gişeler kapanış saatinden bir saat önce kapanmaktadır.

  Hayvanat Bahçesi kaç para?

  Giriş Ücretleri (2021)

  Darıca Hayvanat Bahçesi yetişkinler için tam bilet ücreti 70 TL’dir. Öğrenci için ise 60 TL’dir.

  Bursa Hayvanat bahçesinde kaç hayvan var?

  Botanik Park’ın hemen yanında hizmet veren Bursa Hayvanat Bahçesi’nde 55 türde 500 hayvan yaşamaktadır.

  Bursa Hayvanat Bahçesi hangi gün kapalı?

  Bursa Hayvanat Bahçesi açılış kapanış saatleri güncellenmiştir. Bursa Hayvanat Bahçesi açılış kapanış saatleri güncellenmiştir. Bahçemiz haftanın her günü saat 18.30`e kadar ziyarete açıktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector