Bursa Hamitler Nereye Bağlı?

Hamitler, Bursa ilinin Osmangazi ilçesine bağlı bir mahalledir.

Hamitler hangi belediyeye bağlı?

Hamitler Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Bağlarbaşı semtinde bulunan Hamitler Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.Hamitler Mahallesi haritası konumu ise 40° 14′ 54.5208” Kuzey ve 28° 59′ 5.5824” Doğu gps koordinatlarıdır.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Hamitler posta kodu nedir?

Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 16160.

Osmangazi şehir mi?

Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır.

Yunuseli nerenin ilçesi?

Yunuseli, Bursa ilinin Osmangazi ilçesine bağlı bir mahalledir.

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

Osmangazi Bursa nasıl bir yer?

Uludağ eteklerinde kurulmuş olan Osmangazi, Bursa ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Türkiye’nin en kalabalık 3. ilçesi olma özelliği de taşıyan Osmangazi Bursa’da oldukça merkezî bir konumda yer almaktadır. Osmangazi ilçesi Bursa’nın ekonomik ve kültürel açıdan da en gelişmiş bölgelerinden biridir.

Bursada hangi semtte oturulur?

sakinlik için çekirge, şehir merkezine yakın olmak için maksem, ipekçilik, yeşil, gece hayatına yakın durmak için de ihsaniye, beşevler, fethiye. öğrenciysen görükle, travestiysen çarşamba, dindarsan emirsultan-ışıklar. tabiki kaplıkaya’dır. bursa’nın en temiz havasına sahip ve zemin olarak da en sağlam bölgesidir.

See also:  Izmir Istinye Parkı Kim Yaptı?

Bursa hangi şehirlere yakın?

Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik, güneyde Kütahya ve batıda Balıkesir illeri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector