Apple Eğitim Indiriminden Nasıl Yararlanılır?

Öğrenciyseniz ve iPhone veya iPad’inizde Apple Music’e aboneyseniz, ‘Üniversite öğrencisi misiniz?’ Yazan yere dokunun. Doğrulama sistemine yönlendirileceksiniz: kolejiniz veya üniversiteniz uygunsa, indirimli bir abonelik ücreti alacaksınız. İşte bu kadar – indirimli Apple ürünlerinizin keyfini çıkarın!

Apple öğrenci indiriminden kimler yararlanabilir?

Üniversite eğitimi alan veya üniversiteye yeni başlayacak öğrenciler ve bu öğrenciler için aygıt satın alan ebeveynlerin yanı sıra öğretim üyeleri, üniversite çalışanları ve evde eğitim veren öğretmenler bireyler için eğitime özel fiyatlardan yararlanabilirler.

Apple eğitim indirimi mağazada geçerli mi?

Aşağıda belirtilen eğitimciler, çalışanlar, öğrenciler ve ebeveynler Apple Store’dan Eğitime özel fiyatlardan yararlanarak ürün satın alabilir (her biri “Koşullara Uygun Müşteri”): Bir eğitim kurumunun çalışanları – Türkiye’deki herhangi bir kamu veya özel eğitim kuruluşunun tüm çalışanları yararlanabilir.

Mac öğrenci indirimi ne kadar?

50 TL İNDİRİM!

*Kampanya adetli alımlarda geçerli değildir. *Öğrenci veya öğretmen kartı olmayan kişiler kampanyadan yararlanamaz.

Apple çalışan indirimi yüzde kaç?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Pro 13-inch

Taşınabilirliği ve gücü ile öğrencilere tam uygun diyebiliriz.

iPad Pro 128 mi 256 mı?

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolamak için yeni iPad Pro’nuzu kullanmayı planlıyorsanız, 256 GB depolama sürümünü düşünmek iyi bir fikir olacaktır.

Apple AirPods kampanyası ne zamana kadar?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

See also:  Öğrenci Kartı Kayıp Ne Yapmalıyım Izmir?

Apple Okula Dönüş Kampanyası 2020 ne zamana kadar?

Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dahilindeki Yerler: Apple Store konumları, Eğitim için Apple Store ve 0800 448 829 873 (her biri “Kampanya Dahilindeki Yer” olarak adlandırılır).

Black Friday de Apple indirime giriyor mu?

Black Friday Apple kampanyası ile performans odaklı iPhone telefonlardaki kampanyaları bulabilirsiniz. 26 Kasım 2021’de başlayacak olan Muhteşem Cuma alışveriş festivalinde yukarıda söz edilen akıllı telefon firmalarının yanı sıra General Mobile ve Alcatel gibi adını duyurmuş markaların da yüksek kaliteye sahip

iPad 8 nesil ne kadar?

Yeni iPad (8. nesil) bugünden itibaren apple.com/tr adresinden ABD dahil 25’den fazla ülke ve bölgede Apple Store uygulaması üzerinden sipariş edilebilecek. iPad’in Wi-Fi modeli 3.199 TL başlangıç fiyatıyla ve Wi-Fi + Cellular modeli 4.399 TL başlangıç fiyatıyla 18 Eylül Cuma gününden itibaren gümüş, uzay grisi ve

Mac ne zaman alınır?

Yeni bir Macbook almak istiyorsanız en uygun fiyatları Eylül – Ekim aylarında bulabilirsiniz. Bu aylarda Apple’ın geleneksel okula dönüş kampanyası düzenlenir ve özellikle öğrencilere yönelik oldukça uygun indirimler yapılır.

Apple mağaza çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Aldığımız bilgilere göre Apple’ın Türkiye mağazasında çalışan satış elemanları ortalama 2 bin 400 lira maaş alıyor. ‘Genius’ olarak adlandırılan işletim sistemi ve donanım konusunda uzman olan çalışanların maaşlarıysa yaklaşık 3 bin 200 lira civarında bulunuyor.

Apple çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Her bir şehirde maaş ücretleri değişiyor. Ancak biz genel olarak ödenen maaşları ele aldık. Apple’ın ortalama olarak bütün çalışanlarına ödediği yıllık miktar 143,362 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

See also:  Izmir Şahin Tepesi Nerede?

Apple yaratıcı kişi ne iş yapar?

Açıklama. Bir Yaratıcı Kişi olarak Apple Store’daki ana göreviniz, gerek küçük grupların öğrenmesine rehberlik eden gerekse tek tek bireylerin projelerini tamamlamalarına yardımcı olan eğitmenlik görevidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector