Apple Eğitim Indirimi Nasıl?

Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Apple eğitim indirimi mağazada geçerli mi?

Aşağıda belirtilen eğitimciler, çalışanlar, öğrenciler ve ebeveynler Apple Store’dan Eğitime özel fiyatlardan yararlanarak ürün satın alabilir (her biri “Koşullara Uygun Müşteri”): Bir eğitim kurumunun çalışanları – Türkiye’deki herhangi bir kamu veya özel eğitim kuruluşunun tüm çalışanları yararlanabilir.

Mac öğrenci indirimi ne kadar?

50 TL İNDİRİM!

*Kampanya adetli alımlarda geçerli değildir. *Öğrenci veya öğretmen kartı olmayan kişiler kampanyadan yararlanamaz.

Apple çalışan indirimi yüzde kaç?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

PT com tr güvenilir mi?

son derece güvenilir apple bayiisi. daha doğrusu eğitim çözüm ortağı. referanslarda gördüğüm kadarıyla bütün üniversiteler ürünlerini burdan temin ediyor.

Apple AirPods kampanyası ne zamana kadar?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

Apple Okula Dönüş Kampanyası 2020 ne zamana kadar?

Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dahilindeki Yerler: Apple Store konumları, Eğitim için Apple Store ve 0800 448 829 873 (her biri “Kampanya Dahilindeki Yer” olarak adlandırılır).

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Pro 13-inch

Taşınabilirliği ve gücü ile öğrencilere tam uygun diyebiliriz.

iPad Pro 128 mi 256 mı?

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolamak için yeni iPad Pro’nuzu kullanmayı planlıyorsanız, 256 GB depolama sürümünü düşünmek iyi bir fikir olacaktır.

See also:  Eğitim Fakültesinde Hangi Bölümler Var?

Apple mağaza çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Aldığımız bilgilere göre Apple’ın Türkiye mağazasında çalışan satış elemanları ortalama 2 bin 400 lira maaş alıyor. ‘Genius’ olarak adlandırılan işletim sistemi ve donanım konusunda uzman olan çalışanların maaşlarıysa yaklaşık 3 bin 200 lira civarında bulunuyor.

Apple çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Her bir şehirde maaş ücretleri değişiyor. Ancak biz genel olarak ödenen maaşları ele aldık. Apple’ın ortalama olarak bütün çalışanlarına ödediği yıllık miktar 143,362 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Apple yaratıcı kişi ne iş yapar?

Açıklama. Bir Yaratıcı Kişi olarak Apple Store’daki ana göreviniz, gerek küçük grupların öğrenmesine rehberlik eden gerekse tek tek bireylerin projelerini tamamlamalarına yardımcı olan eğitmenlik görevidir.

Pozitif Teknoloji kaç taksit?

Vade Farksız 6 Taksit – Eğitim İndirimleri – Mac – Pozitif Teknoloji.

Pozitif Teknoloji orjinal mi?

Evet, ürünlerimiz 2 yıl Apple Türkiye garantili ve orijinal Apple ürünüdür.

Apple PT nedir?

apple ürünleri yekili servisi olan teknoloji firması. eğitim indirimi adıyla yaptıkları indirim sayesinde apple ürünleri piyasadaki en ucuz fiyata satan güvenilir firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector