Antalya Sur Yapı Evleri Nerede?

Sur Yapı Tatil Evleri projesi, Sur Yapı’nın Antalya Kepez’de muhteşem bir devre mülk projesi. Bu özel proje 6 blok olacak şekilde inşa ediliyor. Proje 32 bin metrekarelik orman sahasına komşu olarak planlandı. Sur Yapı Tatil Evleri projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 2 konut tipi mevcut.

Antalya Sur Yapı hangi mahallede?

Proje Hakkında

Sur Yapı’nın Antalya’nın Kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Yaklaşık 19 bin konutun yer alacağı projede 260 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Sur Yapı Antalya kaç para?

Sur Yapı Antalya fiyatları!

47 metrekare 1+1 daireler 107 bin TL, 78,5 metrekare 2+1 daireler 199 bin TL, 118,5 metrekare 3+1 daireler 295 bin TL, 186,5 metrekare 4+1 daireler

Sur Yapı tatil Evleri nereye yapılacak?

Sur Yapı tatil evleri devre mülk projesi Kepez ilçesinde hayata geçirilen bir yaşam alanıdır.

Sur Yapı Antalya projesi ne durumda?

Sur Yapı’nın Kepez-Santral bölgesinde 8 milyar TL yatırımla hayata geçirdiği Antalya Projesi’nde bir ve ikinci etapların inşaatı hızla devam ediyor. Sur Yapı Antalya projesinde 450 bin metrekare imalat tamamlandı. 23 kule vinç ve bin 500’ün üzerinde işçi 24 saat aralıksız çalışıyor.

Antalya Sur Yapı toplam kaç daire var?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Antalya Sur Yapı ne zaman teslim olacak?

Kepez’de 2020 teslim sosyal proje Antalya’nın Kepez bölgesi yeni bir konut projesi ile daha tanışmaya hazırlanıyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen ‘Sur Yapı Antalya’da daireler Haziran 2020’den itibaren teslim edilmeye başlandı.

See also:  Antalya Ilim Derneği Hangi Cemaatin?

Sur Yapı Antalya sahibi kim?

Sur Yapı inşaat şirketinin kurucusu Altan Elmas, 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1986 yılında Işık Lisesi’nden, 1992 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oluştur.

Sur Yapı Antalya Devremülk kaç gün?

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla devre mülk fırsatı! Sur Yapı, ‘yeni nesil tatil’ anlayışını ile geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile 1 hafta fiyatına ömür boyu ayrıcalıklı tatil imkanı sunuyor.

Sur Yapı Antalya projesi ne zaman bitecek?

19 bin konutun yer alacağı Sur Yapı Antalya Kepez projesine 19 binin üzerinde talep geldi. Ön talep süreci devam eden Sur Yapı Antalya Kepez kentsel dönüşüm projesinin 8 yılda tamamlanması planlanıyor.

Sur Yapı tatil Evleri ne zaman teslim?

Aralık 2020’de teslimi gerçekleştirilen Sur Yapı Şehir Konakları, proje tasarımı ve yaşam alanlarının düzeniyle benzersiz bir deneyim sunmayı planlamaktadır.

Sur Yapı tatil evleri kaç TL?

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya fiyat listesi Haberi

Aquapark, kumsallı yüzme havuzu, tematik yüzme havuzları, restoranlar, orman, özel plaj, Spa ve welness alanlarının yer aldığı proje içerisinde yer alan evler 20 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı tatil evleri nedir?

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya; Torosların eteğindeki bol oksijenli Orman havası, Spa & Wellness’ı, Aquaparkları, Kumsallı Yüzme Havuzu, Kadınlara Özel Yüzme Havuzları, Tematik Yüzme Havuzları, Özel Plajı ve restoranlarıyla 5 yıldızlı otel konforunda ömür boyu sahip olacağınız Devre Mülkünüzde dört mevsim tatil fırsatı

Sur Yapı Antalya kac blok var?

Projede inşaat faaliyetleri 24 saat aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar 93 blokta 6417 konutta 450 bin metrekare imalat gerçekleştirildi. İlk etapta yer alan konutların zamanında teslimi için hızla çalışılıyor. İlk etapta yer alan 6417 konutun 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

See also:  Antalya Titanic Otel Nerede?

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Sur Yapı kaç katlı?

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home officebloğundan oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector