Antalya Sueno Otel Kimin?

sahibi sedat peker’dir.

Sueno Side Otel sahibi kimdir?

Antalya Belek ve Side’de 3 oteli bünyesinde bulunduran Sueno Otellerinin sahibi Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz hayatını kaybetti. Sueno Oteller zincirinin sahibi Erhan Korkmaz’ın henüz 31 yaşında olan oğlu Onur Korkmaz İstanbul’da geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitirdi.

Sueno Otel sahibi nereli?

Sueno Otel sahibi nereli? ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Erhan Korkmaz kaç çocuğu var?

Edinilen bilgiye göre, 3 çocuk babası 41 yaşındaki Erhan Korkmaz, bir süredir psikolojik sorunlar yaşıyordu.

Onur Korkmaz neden vefat etti?

Türk turizminin önemli zincir markalarından biri olan Sueno Hotels sahiplerinden Sayın Erhan Korkmaz ‘ın Oğlu #Onur #Korkmaz (31) İstanbul’da elim bir trafik kazası sonucunda vefat ettiği haberi sevenlerini ve tüm turizm camiasını üzüntüye boğdu.

Sueno Hotel müdür?

Kurtulus Gülşen – GM – SUENO HOTELS | LinkedIn.

Sueno Otel ne zaman açıldı?

GENEL BİLGİ: Antalya’nın Belek Mevkii’nde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek 1 410.000 m2 alana 2015 yılında inşa edilmiştir.

Erhan Korkmaz kimdir nerelidir?

ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Sueno Otel Sedat Peker’in mi?

Sueno sahibi Sedat Peker mi? sahibi sedat peker ‘dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector