Antalya Sarısu Nerede?

Sarısu Antalya ilinde yer almakta olup, Arapsuyu semtinde bulunan Sarısu Konyaaltı ilçesine bağlıdır. Sarısu haritası konumu ise 36° 50′ 38.5296” Kuzey ve 30° 35′ 33.5796” Doğu gps koordinatlarıdır. Sarısu bağlı olduğu Konyaaltı ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya Sarisu nereye bağlı?

Sarısu, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine bağlı bir mahalledir.

Antalya Sarısu Plajı Nerede?

Antalya’da bulunan Sarısu Plajı Konyaaltı ilçesinde bulunuyor.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı kapandı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı’nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor.

Antalya Sarısu kadınlar plajı nerede?

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı sadece kadınlara özel olarak tahsis edilmiş bir plajdır. Asıl ismi Antalya Kadınlar Plajı olarak ta geçmektedir.

Antalya Sarısu kaçta kapanıyor?

Sarısu Piknik Alanı Ziyaret Saatleri

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Antalya kadınlar plajı ne zaman açık?

Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası. Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı.

Sarı su nerede bulunur?

Sarısu, Karadeniz’in ulaştığı bölgede bulunan 1 km uzunluğunda bir sahil şerididir ve burayı haritalarda ararsanız bulabileceğinizi pek sanmıyoruz. Çünkü Sarısu bir köy bile değildir. Burası sadece deniz kenarında bulunan güzel bir deniz koyudur. Sarısu Kandıra’ya en yakın sahil olarak da bilinir.

Sarısu kadınlar plajı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Halk Plajı yakınından geçiyor: KC06, KF52, KL08, UC32, VS18.

See also:  Antalya Nereye Bağlı?

Antalya Sarısu ya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Piknik ve Plaj Alanı yakınından geçiyor: KC06, KF52, UC32, VS18.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2022?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Antalya kadınlar plajı saat kaçta açılıyor?

Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.0018.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 18.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Sarısu Kadınlar Plajı içerisinde büfe, kafeler, çocuk parkı, spor alanı, mescit, engelli vatandaşlar için yürüyüş yolu ve plaj olanakları bulunuyor.

Antalya Lara Beach nerede?

Türkiye’nin en büyük plajları arasında yer alan Lara Plajı Antalya’nın Serik ilçesinde yer alıyor. Aynı zamanda Lara Plajı Antalya’nın merkezine 18 kilometrede bulunuyor. Bu plaj Antalya’nın güneydoğusunda yer alıyor. Arkasında ormanlık bölgeler bulunan Lara Plajında kamp yapılabilecek alanlar da bulunuyor.

Sarısu kadınlar plajı giriş ücretli mi?

Kadınlar plajı kısmına gittik. Otopark ve giriş ücretsiz. 2 şezlong 1 şemsiye 25 tl.

Sarısu Kadınlar Plajı ne zaman kapanıyor?

Sarısu Kadınlar Plajı 08.00-19.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 19.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ANET Tophane Çay Bahçesi de 10 Haziran Perşembe (bugün) itibariyle kapılarını misafirlerine açtı.

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılacak 2021?

Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2021? Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme planı çerçevesinde sosyal tesislerini etap etap açmaya devam ediyor. 16 Haziran’da Tünektepe Teleferik Tesisleri ve 19 Haziran’da Sarısu Kadınlar Plajı hizmete giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector