Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2020?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Sarısu’da düzenlediği Kadınlar Plajı 16 Ağustos Cumartesi günü törenle hizmete giriyor. Tesis gündüz 08.00- 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet verecek. Pandemi süreci gayrimenkul sektöründe çalışan kadınları nasıl etkiledi?
Kadınlar Plajı 11 Haziran Cumartesi gününden itibaren misafirlerine kapılarını açıyor. Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, her gün 08.0018.00 saatleri arasında kadınlara hizmet verecek. 18.00’dan sonra ise karma olarak hizmet sunacak.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılıyor 2022?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nın 14 Haziran’da ‘Yaza Merhaba’ partisi ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmete açılacağını söyledi.

Antalya kadınlar plajı ne zaman açık?

Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir. Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası. Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı.

Sarısu kadınlar plajı hangi günler açık?

Deniz, plaj seven hanımlar için antalya’da gidilecek akdeniz’de bulunan güzide plajlarımızdan olan sarısu kadınlar plajı, Yaz sezonunda Haftanın tüm günleri akşam 7’ye kadar kadınlara özel olan bir plajdır.

Sarısu Plajı kapatıldı mı?

Sarısu Plajı kapandı mı? Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni normalleşme süreciyle birlikte pandemi döneminde kapalı olan belediye şirketi ANET tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı ‘nı pandemi kuralları çerçevesinde 14 Haziran Pazartesi günü tekrar hizmete açıyor.

Sarısu saat kaçta açılıyor?

Sarısu Piknik Alanı Ziyaret Saatleri

Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 24:00 arası hizmet vermektedir.

Sarısu Kadınlar Plajı bayramda açık mı?

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri, Tophane Çay Bahçesi, Sarısu Mesire Alanı ve Sarısu Kadınlar Plajı, Topçam Mesire Alanı bayram boyunca hizmet vermeyi sürdürecek. Zıp Zıp Park ve Halk Et Satış Mağazaları ise 4 günlük bayram tatili boyunca kapalı olacak.

See also:  Antalya Burdur Muğla Kim Işgal Etti?

Kadınlar plajı ne zaman kapanıyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısu’da yaptığı ‘Kadınlar Plajı’ bugün saat 11.00’de törenle hizmete giriyor. Plaj, 08.00- 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet verecek.

Sarısu kadınlar plajı nerede?

Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ilinin Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı sadece kadınlara özel olarak tahsis edilmiş bir plajdır. Asıl ismi Antalya Kadınlar Plajı olarak ta geçmektedir.

Sarısu kadınlar plajı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sarısu Halk Plajı yakınından geçiyor: KC06, KF52, KL08, UC32, VS18.

Sarısu kadınlar plajı giriş ücretli mi?

Kadınlar plajı kısmına gittik. Otopark ve giriş ücretsiz. 2 şezlong 1 şemsiye 25 tl.

Antalya Sarısu Plajı nasıl?

Antalya’da bulunan Sarısu Plajı aynı zamanda ‘Kadınlar Plajı’ olarak da biliniyor. Kadınların rahat ve keyifli bir biçimde denize girebildikleri bu plaj aynı zamanda sosyal tesisin içerisinde yer alıyor. Plajın da bulunduğu sosyal tesisin içerisinde kır bahçesinden market ve oyun alanları da bulunuyor.

Antalya plajlar Ne Zaman Açılacak 2021?

‘Plajlar, milli parklar ve bahçeler, belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran’dan itibaren faaliyete geçebilecek. Müze ve ören yerleri 1 Haziran’da onlar da açılıyor. Hayvan satış yerleri 1 Haziran’dan, hipodromlar 10 Haziran’dan itibaren yeniden faaliyete geçebilecek.

Trabzon Sürmene Kadınlar Plajı 2021 ne zaman açılacak?

Plaja 10 yaşından büyük erkekler alınmazken, plaja yöre halkının yanı sıra Arap turistler büyük ilgi gösteriyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan plajın etrafı brandalarla çevrilme çalışmaları sürerken, plajın 5 Temmuz günü tam olarak hizmete girmesi planlanıyor.

Finike Kadınlar Plajı açık mı?

Finike başta olmak üzere çevre ilçelerden de ilgi gören kadınlar plajı, haftanın her günü 10.00 ile 20.00 saatleri arası açık olacak. Kadınlar, Finike Belediyesi’nin sağladığı belediye önünden kalkan üzeri açık servis aracıyla Kadınlar Plajı’na ulaşım sağlayabiliyor. Avrupa’nın en temiz plajları belli oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector