Antalya Sağlık Müdürü Kim?

Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, genişletilmiş il filyasyon ekipleriyle hem saha hem de merkezde olmak üzere 835 sağlık personeli ve 402 filyasyon ekibinin görev yaptığını belirterek, ‘Covid-19 salgınının başladığı tarihten itibaren bugüne kadar yapmış olduğumuz toplam Filyasyon sayımız bugün itibarıyla 223 bin 750’dir. 1-18 Aralık ayında ise 50 bin 12’dir’ dedi.
Sağlık Bakanlığının atamasıyla Antalya İl Sağlık Müdürü olan Op. Dr. İsmail BAŞIBÜYÜK yeni görevine başladı. Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Sayın BAŞIBÜYÜK, Antalya Valisi Sayın Ersin YAZICI’yı makamında ziyaret etti.

Op Dr Ismail Başibüyük kimdir?

İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburtta doğdu. Lisans eğitimini 2002 yılında Karadaniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Uzmanlığına Üroloji alanında 2010 yılında başladığı Bezmialem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde başlayarak Bezmialem Tıp Fakültesi’nde bitirdi.

Antalya il sağlık müdürü kim 2022?

Vali Ersin Yazıcı, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan İsmail Başıbüyük’ü kabul ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Vali Yazıcı, ortak projelerle Antalya’yı sağlık turizminde daha ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Antalya il sağlık müdürü kim nereli?

Dr. İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburtta doğdu.

Dr Ünal hülür nereye atandı?

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü E-Sağlık Daire Başkanı iken Antalya Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Ünal Hülür, yeni dönemde sözleşmesini yenileyen Müdürler arasına katıldı.

Op Dr Ismail Başibüyük nereli?

Dr. İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburt’ta doğdu. Lisans eğitimini 2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. İlk görevine 2009 yılında Pratisyen Hekim olarak Bayburt Devlet Hastanesi’nde başladı.

Şırnak il sağlık müdürü kim oldu?

Şırnak İl Sağlık Müdürü olarak atanan sayın Dr. Osman ÖZDEMİR, ilimizdeki görevine başladı. kıvanç duyduğunu ve kendisini bu göreve layık gören sayın Sağlık Bakanımıza teşekkürlerini ilettiler.

See also:  Dünya Eğitim Vakfı Kimin?

Antalya il sağlık müdürlüğü nereye taşındı?

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, kapatılan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği eski binasına taşınıyor. İl Sağlık Müdürlüğü Konyaaltı’ndaki hizmet binasından Kepez Devlet Hastanesi yerleşkesinde daha önce Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak kullanılan binaya taşınıyor.

Il sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

Hastane yöneticileri sözleşmeleri ne zaman doluyor?

Sağlığın yöneticilerinin sözleşmeleri uzatıldı 15 Nisan 2021 – 00:05 | Güncelleme: 15 Nisan 2021 – 02:36. 17 ilde sağlığın yöneticilerinin sözleşme süresi 14 Nisan itibariyle sona eriyordu. Bakanlık sözleşme yenileme yerine 17 ilde mevcut sağlık müdürlerinin görev sürelerinin uzatılmasına karar verdi.

Dr Hacer Nur Yüce Kimdir?

Hacer Nur Yüce, eski AKP Antalya İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yüce’nin eşi. – Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Nurullah Koçak, İlim Yayma Cemiyeti Karaman Şube Başkanı.

Sağlık il Müdürü kimdir?

Prof. Dr. Kemal Memişoğlu aslen Rizeli olup, 1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi.

Askom birimi nedir?

c) İl Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM): İl genelindeki hastanelerin acil servisleri ile il ambulans servisi arasındaki koordinasyon ve hizmet standartlarını belirlemek üzere müdürlüğün teklifi valiliğin onayı ile kurulur.

Dr Ünal hülür kimdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane’de Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara’da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü’nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector