Antalya Nirvana Otel Nerede?

5 yıldızlı Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya şehrinin plaj bölgesinde Prenses Bazar civarında bulunmaktadır. Bu otel Akdeniz manzaralı ve gece kulübü, ortak dinlenme salonu, plaj koltukları ile birlikte sigara içilmeyen odalar sunmaktadır.

Nirvana otel sahibi kim?

Bora ERDİN-Türkiye’nin büyük otel gruplarından Kilit Şirketler Grubu, 14’üncü oteli Nirvana’yı Antalya Kemer Beldibi’nde açtı. 100 milyon euroya mal olan otelin arazisinde Cumhurbaşkanlığı villası bulunuyordu.

Nirvana Me nerede?

2014 yılında yapılan Nirvana Mediterranean Excellence Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. 152000 m2 alanda kurulmuş olan Nirvana Mediterranean Excellence otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Nirvana Mediterranean Excellence denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.

Nirvana Cosmopolitan kaç oda?

Bu otel 579 odalıdır. Bu otel 9 katlıdır.

Nirvana Cosmopolitan kaç yıldız?

5 yıldızlı Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya şehrinin plaj bölgesinde Prenses Bazar civarında bulunmaktadır. Bu otel Akdeniz manzaralı ve gece kulübü, ortak dinlenme salonu, plaj koltukları ile birlikte sigara içilmeyen odalar sunmaktadır.

Kilit Grubu kimin?

Kilit Grup, 1955 yılında Turan Kilit tarafından kurulan Antalya merkezli şirketler grubudur.

Pelin kilit kimdir?

Kilit Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi. Aile şirketinin üçüncü kuşak temsilcisi. Her ne kadar turizmin içine doğsa da o kendini bir turizmci olarak değil, yeni nesil lider yönetici olarak tanımlamayı uygun görüyor.

Nirvana Mediterranean Excellence kaç oda?

Nirvana Mediterranean Excellence 152000 m²lik alana kurulu, 560 odası,7 restaurantı ve 16 barı ile hem konforu, hem eğlenceyi hem de damak zevkinizi adeta nirvanaya çıkarıyor.

Nirvana Cosmopolitan ne zaman açılacak?

”Bu özel tesisi 1 Nisan 2021 tarihinde hizmete açmayı hedefliyoruz. Nirvana cosmopolitan’ ı bileşik bir ürün yaklaşımı ile şehrin kalbindeki özel bir yaşam merkezi haline dönüştürüyoruz.

See also:  Özel Eğitim Raporu Hangi Durumlarda Alınır?

Nirvana Cosmopolitan kaç dönüm?

110000 m2 alanda kurulmuş olan Nirvana Cosmopolitan Hotel ultra her şey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Nirvana Cosmopolitan Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 175 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır.

Lara Kervansaray Otel satıldı mı?

Kervansaray Lara Oteli 520.6 milyon TL’ye icradan satılıyor!

Otelin kıymet taktir toplamı 520 milyon 587 bin 193 TL olarak belirlendi. Açık artırmanın 1. satış günü 3 Şubat, 2. satış günü ise 2 Mart olarak ilan edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector