Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi Nerede?

Mimar Sinan Kongre Merkezi olarak bilinen yerin açık adresi YeÅŸiltepe Mahallesi, Halide Edip Cd. No:3, 07025 Kepez/Antalya, Türkiye ÅŸeklindedir.

Mimar Sinan Kongre Merkezi Antalya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezi yakınından geçiyor: 503, 509, 511, 521A, KF52, MC68, TK51, VC57.

Mimar Sinan Kongre Merkezi kaç kişilik?

Herkesin ihtiyacına göre oluşturulmuş davet alanlarımızda düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, seminer, bayi toplantıları gibi özel davetlere ev sahipliği yapıyoruz. 5000 kişi kapasiteli tesisimizde her etkinliğin türüne uygun olarak hazırlanmış salonlarımız bulunuyor.

Kepez Kitap Fuarı ne zaman?

Kepez Belediyesi’nin 4. Kitap Fuarı, 4-13 Mart 2022 tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Kitap Fuarının resmi açılışı saat 15:00’da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla gerçekleştirilecek.

Antalya Kepez kitap fuarı nerede?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle iki yıl ara verilen Kepez Kitap Fuarı, Mimar Sinan Kültür Merkezi’nde yeniden kapılarını açtı. Vatandaşlar ve öğrencilerden yoğun ilgi gören fuarda, 400’den fazla yayın evinin kitapları, kaynakları ve eserleri Antalyalılarla buluşuyor.

Antalya Konyaaltı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Konyaaltı yakınından geçiyor: 503, AF04, KC35A, TK36, VS18.

Akdeniz Üniversitesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Akdeniz Üniversitesi yakınından geçiyor: 521A, AF04A, LF09, MD25, SD20A, TCD49, VC59, VF01.

Istanbul Kongre Merkezi kaç kişilik?

GENEL BAKIŞ İstanbul Kongre Merkezi’nin en büyük salonu olan Harbiye Oditoryumu, 3.028 m2 alana sahip, maksimum 3.555 kişi kapasitelidir. Oditoryumun tek büyük tribüne sahip olması ve kullanışlı oturum dizaynı, önemli etkinliklerin maksimum katılımcıyla gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Kitap Fuarı Antalya 2022 nerede?

Kepez belediyesi tarafından 4. sü düzenlenen Kepez Kitap Fuarı 4-13 Mart tarihleri arasında Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılacaktır.

See also:  Izmir Karabağlar Aras Kargo Nerede?

Antalya Kitap Fuarı 2022 ne zaman kapanacak?

ANTALYA,(DHA) – KEPEZ Belediyesi’nin bu yıl 4’ncüsünü düzenleyeceği Kepez Kitap Fuarı, 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını kitapseverlere aralıyor.

Antalya Kepez kitap fuarı 2021 ne zaman?

Etkinlik Bilgileri

Kepez Belediyesinin bu yıl 4.sünü düzenleyeceği Kepez Kitap Fuarı, 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi Kitap Fuarı ne zaman?

Kepez Belediyesi’nin 4. Kitap Fuarı, 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Kitap Fuarının resmi açılışı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla gerçekleştirilecek.

Kitap fuarında kitaplar ucuz mu?

Kesinlikle hayır! Fuar fiyatları kitap satan fiziksel mağazalara göre daha uygun olsa da sundukları fiyatlar “alışılmadık” derecede ucuz değil. Daha önceki “İnternetten Kitap Almak ya da Almamak” adlı yazımda belirtiğim gibi internetten kitap almak bize fuarlardaki fiyatların neredeyse aynısı sunuyor.

Kitap Fuari nerede?

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mart – 3 Nisan 2022 tarihleri arasında organize edilecek.

Kitap fuarı var mı?

2022 TAKVİMİ

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde hazırlanan 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 3-11 Aralık 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector