Antalya Lara Denizi Nasıl?

Lara Kundu denizi sıcak bir denizdir. Bazen deniz suyu sıcaklığı 27 28 dereceleri görebilmektedir. Sıcak kumlardan yine sıcak bir denize girmiş olursunuz. Özellikle saat 15:00 dan sonra su iyice ısınır. Bu nedenle Lara bölgesinde sabah saatlerinde ve akşam 17:00 dan sonra denize girmek çok daha keyiflidir ve serinletir.

Lara denizi dalgalı mı?

Bölge genel olarak sürekli rüzgarlı olduğundan dolayı genellikle dalgalı denize sahiptir.

Lara Halk Plajı derin mi?

Oldukça geniş olan Lara Plajının kumsalı ince ve küçük kumlardan oluşur. O nedenle Lara Plajı ‘Altın Kum Plajı’ olarak da anılır. Lara Plajının uzunluğu 2 kilometreyi bulurken genişliği ise ortalama 45 metre olarak bilinir.

Lara deniz nerede?

Plaj, Antalya ilinde yer almaktadır. Antalya otogarından kalkan servisler ve dolmuşlar ile Lara bölgesine ulaşabilir ve yürüyerek plaja gelebilirsiniz. Plaj, hava limanından yaklaşık olarak 15 kilometre uzakta yer almaktadır.

Lara nasıl bir yer?

Şehir Hakkında; Antalya’nın en güzel ve hızla gelişmekte olan bölgesi Lara, hem plajı hem de muhteşem doğasıyla fazla ilgi görmektedir. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alması ve bölgede konaklama seçeneklerinin çok fazla olması da, etkileyici bir özelliğidir.

En dalgasız deniz nerede?

Temiz dalgasız sığ deniz: Karaincir Plajı, Akyarlar, Türkiye – Tripadvisor.

Antalyada dalgasız deniz nerede?

Patara Plajı

Berrak bir denize sahip olan plajın sahili kumlu bir yapıdadır. Dalgasız olan denizi kısmen sığdır. Bu nedenle çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Sığ deniz nerede?

Datça ve yakındaki yerler Selimiye Köyü, Bozburun sığ ve sakin denizleriyle dikkat çeken yerler. Son yıllarda yıldızı parlayan Palamutbükü gibi koyları da çok. Güzel bir deniz tatili yapmak isterseniz Datça tam size göre. Ayvalık’ın en sığ deniziyse Altınkum Plajı olarak bilinen yerdir.

See also:  Bursa Kapalı Çarşı Hangi Semtte?

Lara hangi beach?

Mai Tai Beach

Antalya’nın kumsalıyla ünlü Lara Plajı’ndaki en popüler beach club’larından biri olan Mai Tai, kumsalındaki ve iskelesindeki rahat yatakları, VIP locaları ve partileri ile ünlü bir mekân. Mai Tai Beach hem huzur arayanlar, hem de hareketli bir gün geçirmek isteyenler için farklı aktiviteler sunuyor.

Finike denizi sığ mı?

Sığ ve dalgasız denize sahip olup, ayrıca çok temiz oluşu ile de bilinmektedir.

Lara bölgesi neresi?

Türkiye’nin en büyük plajlarını arasında yer almakta olan Lara Plajı Antalya’nın Serik ilçesinde yer almakta. Bununla birlikte Lara Plajının konumu Antalya’nın merkezine on sekiz kilometrede bulunmaktadır. Lara Plajı Antalya’nın güneydoğusunda yer almaktadır.

Antalya Lara Plajı nereye bağlı?

Lara Plajı, Konyaaltı Sahili ile birlikte Antalya’nın en önemli iki plajından biridir. Şehrin güneydoğusunda Türkiye’nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçe sınırları içindedir.

Antalyada en güzel deniz nerede?

Antalya’nın en güzel plajlarından bir tanesi Kaputaş Plajı. Bu güzel plaj Kaputaş Kanyonu’nun denizle buluştuğu yerde bulunduğu için “Kanyonağzı Plajı” olarak da biliniyor. Sit alanında yer alan ve mavi bayraklı olan Kaputaş Plajı, yol seviyesinin altında bulunuyor.

Antalya Lara’da ne yapilir?

Lara’da gezilecek yerler

 • Düden Şelalesi0. Lara’nın gözde ziyaret noktaları arasında ilk sıralarda gelen Düden Şelalesi, tüm yıl boyunca serin.
 • Altınkum Plajı0.
 • Perge Antik Kenti0.
 • Kaleiçi0.
 • Tarihi Saat Kulesi0.
 • Aya Yorgi Kilisesi0.
 • Hadrian Kapısı0.
 • Mermerli Plajı0.
 • Lara nereye yakin?

  Lara Antalya ilinde yer almakta olup, Lara Muratpaşa ilçesine bağlıdır.Lara haritası konumu ise 36° 51′ 6.2172” Kuzey ve 30° 44′ 58.9992” Doğu gps koordinatlarıdır. Lara bağlı olduğu Muratpaşa ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır. Lara semtinin Antalya şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 6 kilometredir.

  See also:  Izmir Ticaret Odası Faaliyet Belgesi Nasıl Alınır?

  Antalya Lara Kundu nasıl bir yer?

  istanbul’un tümünde bulunan kadar beş yıldızlı otel barındıran antalya köyü. hali vakti yerinde orta yaşlı erkeklerin iş gezisi bahanesiyle tatlı kaçamaklarını gerçekleştirebilecekleri bir köydür. bol miktarda slav barındırır. babamın doğduğu yer olup olup gayet antalyalı bir köydür.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector