Antalya Kemer E Nasıl Gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI ‘NDAN KEMER ‘E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer ‘e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya ‘da yazın her 10 dakikada bir Kemer ‘e giden minibüsler bulunuyor.

Antalya Kemer otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.

Kemer’e nasil gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan tramvay, HAVAŞ servisi ya da belediye otobüsü ile Antalya Otogarı’na ulaştıktan sonra otogardan her 30 dakikada bir hareket eden Kemer dolmuşlarıyla Kemer’e gidebilirsiniz. Antalya Otogar’dan Kemer’e ulaşım 45 dakika sürüyor.

Kemer’e uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Antalya kemere hangi Havalimanı yakın?

Karayolu ulaşımlarında, özel araçla Türkiye’nin her yerinden seyahat yapılabilen Kemer’e birçok noktadan direkt otobüs seferleri de ulaşım sağlamaktadır. Havayolu ulaşımlarında ise Kemer’e en yakın lokasyonda bulunan Antalya Havalimanı kullanılmaktadır.

Antalya Kemer hangi otobüs?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Antalya Kemer otobüsü en son kaçta?

Antalya’dan da 08:00’da başlayacak seferler, 19:00’da sona erecek.

Kemere hangi otobüsle gidilir?

Bu Otobüs hatları Kemer yakınından geçiyor: 526, MK80, VL13A, VML54, VS18.

Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kemer yakınından geçiyor: 466, 662, 699.

Antalya Kemer otobüs bileti ne kadar?

Antalya – Kemer arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺253.

See also:  Kanal Istanbul Açılışı Ne Zaman?

Kemer havaalanı var mı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız. Diğer bir seçenek ise özel araç kiralama ve taksiler.

Kemerden kirişe nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

Havaalanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Kemer ve Kaş arası kaç km?

Kemer ve Kaş arasındaki mesafe karayoluyla 234 km. Bu hesaplama için karayollarının kesin uydu koordinatları kullanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector