Antalya Kaş’A Uçakla Nasıl Gidilir?

Kaşa uçakla nasıl gidilir? Havayolu ile gelmek için ise Kaş ‘a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz. Antalya Havalimanı’na göre Dalaman Havalimanı çok daha yakın.
Kaş’a Havayolu ile Ulaşım Kaş’a olan yakınlığı sebebiyle daha çok Dalaman Havalimanı kullanılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın Kaş’a olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 150 kilometredir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra bölgedeki servis araçları ile Fethiye ilçe merkezine gidilip, buradan Kaş otobüslerine binilmelidir.

Antalya Kaş nereye yakın?

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya’nın küçük bir ilçesi olan Kaş, doğal ve tarihi eserler açısından ülkemizin önemli adreslerinden bir tanesi. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 170 kilometre uzaklıkta bulunan Kaş’ın batısında Eşen Çayı bulunurken doğusunda ise Demre ilçesi yer alıyor.

Kaş için Dalaman mı Antalya mı?

Kaş’ın Antalya’ya bağlı olduğunu duyduğunuz için ilk eğilim genelde Antalya uçak seferlerine bakmak oluyor. Ama Kaş’a en rahat ve hızlı ulaşabileceğiniz havaalanı Dalaman.

Kaş hangi havaalanı daha yakın?

Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş’a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş’a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Kaşa en kolay nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş’a ulaşılabilir. Havalimanından Havaş servisleri ile, Fethiye’ye gelip oradan Kaş’a hareket eden minibüslere binebilirsiniz. Fethiye’den sonra yaklaşık 110 km’lik bir yolculuktan sonra Kaş’a ulaşılıyor.

Antalya Kaş hangi bölgede?

Kaş hangi bölgede diye merak ediyorsanız Antalya ilinin en batısında Akdeniz kıyısında yer alıyor.

Antalya Kaş yolu tehlikeli mi?

1.1 Antalya-Kaş Sahil Yolu

Bu soruya verilebilecek en doğru cevap, yolun oldukça virajlı ama yeterli genişliğe sahip olduğundan bir o kadar da güvenli olmasıdır. Yolculuğunuz boyunca solunuzda Akdeniz, sağ kolunuz üzerindeyse rengarenk büyüleyici bir doğa ile karşılaşacaksınız.

See also:  Eğitim Parası Ne Zaman Verilecek?

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Antalya Otogar Kaş arası kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ankara Kaş arası nasıl gidilir?

Ankara’dan Kaş’a Ulaşım

Ankara’dan doğrudan Kaş’a bir otobüs seferi bulunmamaktadır. Ankara, Afyon ve Antalya yol güzergahı tercih edilerek önce Antalya’ya ulaşım sağlanır. Yolculuk yaklaşık olarak 9 saat sürer. Antalya otogarından ise belirli bir firma aracılığıyla yaklaşık üç saat sonra Kaş’a ulaşılır.

Dalaman Kaş kaç saat?

Kaş – Dalaman arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 1 dakika sürmektedir.

Kaş havaalanı nereye yapılacak?

Kaş-Demre bölgesine hizmet verecek havalimanının, Sarılar-Gökçeyazı arasındaki alana yapılması planlanıyor. Havalimanı Antalya merkeze 200, Dalaman Havalimanı’na ise 190 kilometre uzaklıkta yer alacak.

Kaş da nerede kalınır?

Kaş Otel Tavsiyeleri

 • Hotel Marsala. Kaş Lüks otel tavsiyeleri kısmında size önereceğimiz ilk tesis Hotel Marsala.
 • Lukka Exclusive Hotel. Lukka Exclusive Hotel Kaş’ın küçük ve konforlu otelleri içinde en beğenilenler arasında yer alıyor.
 • Arnna Hotel.
 • Olea Nova Hotel.
 • Club Çapa Hotel.
 • Nur Beach Hotel.
 • Defne Hotel.
 • Hotel Ferah.
 • Antalya Kaş ne kadar?

  Kaş Otobüs Bileti Bilgileri

  En Ucuz Bilet Fiyatı: Fethiye-Kalkan (Kaş, Antalya) 40,00 TL
  En Ucuz Ay: Mayıs
  En Popüler Otobüs Firması: Batı Antalya Tur

  Muğladan kaşa nasıl gidilir?

  Ucuz Muğla – Kaş Otobüs Seferleri

  1. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 03:15. 07:30.
  2. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 03:45. 08:15.
  3. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 04:30. 08:30.
  4. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 13:00. 17:30.
  5. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 13:10. 17:30.
  6. Pamukkale Turizm 2+1. Muğla. Kaş 15:30. 19:45.
  7. Kamil Koç 2+1. Muğla. Kaş 03:15. 07:30.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector