Antalya Kart Öğrenci Kartı Nasıl Alınır?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

Antalya öğrenci kartı için neler gerekli?

Öğrenci İstenen Belgeler: M.E.B. ve Y.Ö. K. bünyesindeki okul idarelerince onaylanmış son 1 aya ait kimlik bilgileri bulunan öğrenim belgesi asli. A.O.F. Bürosu tarafından onaylanmış son 1 aya ait öğrenim belgesi asli.

Antalya öğrenci kartı ne kadar?

Antalya’da toplu ulaşım ücretlerine yüzde 28 zam yapılması kararı alındı. Böylece 5 lira 20 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. Öğrenci ücreti ise 2.65’ten 3 lira 40 kuruşa çıkarıldı.

Öğrenci otobüs kartı çıkarmak için neler gerekli?

Kart tesliminde istenen belgeler:

 • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
 • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.
 • Antalya kart vize yenileme nerede yapılır?

  KART MERKEZLERİ

  # MERKEZ ADRES
  1 DOĞU GARAJI KART MERKEZİ Çaybaşı Mh. Ali Çetinkaya Cad. No:122/B Muratpaşa/ANTALYA
  2 ÇALLI KART MERKEZİ Çallı Yeraltı Tramvay Durağı

  Antalya öğrenci kartı ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 25 oranında zam yapıldı. Kararla birlikte 4 TL 10 kuruş olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5 TL 20 kuruşa çıktı. 3.65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4.50 TL, 2.40 TL olan öğrenci 2.65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1.50 TL oldu.

  Öğrenci kartı için ne gerekli 2022?

  istanbul/ adresi. Bu internet sitesi içerisinden online bir başvuruda bulunarak kartını sipariş edebilir ya da ikamet adresine en yakın İstanbul Kart Merkezi’ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanının aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

  See also:  E-Okul Nedir Ne Işe Yarar?

  Antalya kart ücreti ne kadar?

  Kart ücreti 25.00 TL´ dir. İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

  Antalya Otobüs öğrenci ne kadar?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 20 oranında zam yapıldı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. 5.70 olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 7 TL’ye, 3.40 TL olan öğrenci 4 TL olurken, aktarma ücreti ise 2.5 TL oldu.

  Öğrenci otobüs ne kadar 2022?

  İETT 2022 ÜCRET TARİFESİ

  Zamlı tarifelere göre, tam elektronik bilet 4,03 liradan 5,48 liraya, öğrenci bileti 1,96 liradan 2,66 liraya, sosyal (öğretmen-60 yaş) 2,88 liradan 3,91 liraya yükseltildi.

  Öğrenci kartı çıkarmak için ne gerekli 2021?

  Öğrenciler İBB’nin bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerini ve fotoğrafını kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL kargo ücreti ödemesini başvurunun son adımında kredi kartı ile yapabilir. EFT ve havale ile yapılan ödemeler kabul edilmediğini belirtelim.

  Üniversite öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır?

  Öğrenci akbili nasıl çıkarılır 2021? İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

  Isparta öğrenci otobüs kartı nereden çıkarılır?

  16.09.2019 TARİHİNDEN İTİBAREN YOĞUNLUK NEDENİ İLE DOĞU BATI KAMPÜSLERİNDENDE ÖĞRENCİ KARTI BAŞVURULARI ALINACAKTIR. BASILAN OTOBÜS KARTLARIMIZ KAYMAKKAPI DOLUM GİŞEMİZDEN TESLİM EDİLMEKTEDİR.

  Antalyakart vize nasil yapilir?

  Tuik kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´dir. Muhtar : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir.

  See also:  Ikinci Mehmet'In Istanbul Kuşatması Için Döktürdüğü Toplara Ne Ad Verilmiştir?

  Antalya Kart öğrenci vize yenileme nasıl yapılır?

  Dolum ile vizesi yapılmayan öğrenci kartı sahiplerinin, güncel öğrenci belgeleri ile birlikte Antalyakart Kart Merkezlerine gitmeleri gerekmektedir. Vizesi yapılmayan öğrenci kartlarından 02.11.2019 tarihi itibari ile biniş ücreti olarak TAM BİNİŞ ücreti çekilecektir. Öğrenci vize işlemleri tamamen ücretsizdir.

  Öğrenci Kartı vize Yenileme nerede yapılır?

  İstanbulkart vize yenileme işlemini büfelerden, İstanbulkart resmi web sitesinden veya İstanbulkart mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector