Antalya Kart Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Kayıp Antalyakart´ı kullanıma kapattırmak için 0242 606 07 07 numaralı çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Çallı ve Doğu Garajı merkezlerimize nüfus cüzdanı, son dolum makbuzu ve Kişisel Antalyakart için güncel belge ile giderek ‘Kayıp Kart Dilekçesi’ doldurulması gerekmektedir.

Otobüs kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kartınızı kaybederseniz ALO 153’ü arayarak kartınızı kullanıma kapattırmanız gerekmektedir.Kartınızı kullanıma kapattırdıktan sonra aşağıdaki belgeler ile size en yakın İstanbulkart Başvuru Merkezi’ne giderek kartınızı yenileyebilirsiniz.

Antalyakart nasıl çıkarılır?

Çallı ve Doğu Garajı merkezlerine Nüfus cüzdanı fotokopiniz, son dolum makbuzunuz ve kişisel Antalyakartlar için güncel belgeniz ile giderek Kayıp kart dilekçesi doldurmanız gerekiyor. Eski kartların içinde bulunan bakiyeniz, yeni kartınızı almış olduğunuz şubeye 7 gün içerisinde giderseniz aktarılacaktır.

Kent Kart kaybedince ne yapılır?

Kartların çalınması ve zayi olması durumunda kart başvuru merkezlerine şahsen gelerek ya da 0850 209 35 35 numaralı telefona bildirimde bulunarak kartlar kullanıma kapattırılır. Bildirimde bulunulmayıp da başkası tarafından kullanılırken el konulan kartlar sistemden kapatılır.

Öğrenci kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kartınız kaybolduğunda kayıp bildirimi yapmanız ve katınızı kapattırmanız gerekmektedir. ALO 153’ü arayarak kayıp bildiriminiz yapmanız gerekmektedir. İstanbulkart kaybolduğunda kart kapatma talebinde bulunmamanız halinde, kartınızı bir başkası kullanabilir.

Kaybolan öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır?

ilk çalıntı/zayi durumunda 10 TL ücret alınmaktadır, ikinci ve üçüncü çalıntı/zayi durumunda 20 TL, dördüncü çalıntı/zayi durumunda ise 40 TL ücret alınmaktadır. Kartınızı kaybetmeniz/çaldırmanız durumunda 444 1871 – Çağrı Merkezimizi arayarak kartınızı kullanıma kapattırmanız gerekmektedir.

Öğrenci kartı çıkarmak ne kadar?

hesabına 20 TL ücret yatırılır. Ön Başvuru formu doldurulmadan bankaya ücret yatırılmaz. Başvuru sahipleri son 6 ay içerisinde çekilmiş bir biyometrik fotoğrafları ile kart başvuru merkezlerine giderek kartlarını teslim alır. ÖNEMLİ: BİYOMETRİK FOTOĞRAF DIŞINDAKİ FOTOĞRAFLAR KESİNLİKLE KABUL EDİLMEZ.

See also:  Okul Nakilleri Ne Zaman Başlıyor?

Antalya Otobüs öğrenci kartı nasıl çıkartılır?

KART MERKEZLERİ

# MERKEZ ADRES
1 DOĞU GARAJI KART MERKEZİ Çaybaşı Mh. Ali Çetinkaya Cad. No:122/B Muratpaşa/ANTALYA
2 ÇALLI KART MERKEZİ Çallı Yeraltı Tramvay Durağı

Antalya kart ücreti ne kadar?

Kart ücreti 25.00 TL´ dir. İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Antalya Öğrenci otobüs kartı ne kadar?

Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

Kocaeli kent kartımı kaybettim ne yapabilirim?

Kocaeli Kent Kartını çaldıran veya kaybeden kişiselleştirilmiş seyahat kartları sahiplerinin en geç 2 iş günü içerisinde Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı Seyahat Kartları Birimi’ne veya 444 11 41 numaralı Büyükşehir Çağrı Merkezi’ne kayıp veya çalıntı bildirimi yapması gerekiyor.

Trabzon Otobüs kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kullanıcının kayıp kartını bulamaması halinde, yeni kart çıkarmak için Ulaşım Dairesi Toplu Taşıma Şube Müdürlüğünün kart başvuru servisine müracaat yapması gerekmektedir. Başvuru koşulları yerine getirildiğinde, kart bedeli ödenerek yeni kartı ilgili kişiye verilir.

Izmirim kart nasıl iptal edilir?

İptal için him.izmir.bel.tr adresinde HİM Başvuru Kaydı oluşturularak talep iletilir veya yükleme üyelik içinde yapıldıysa İzmirim Kart Online İşlemler Merkezi üzerinden bekleyen yüklemeler sayfasında yer alan İptal/İade işlemi uygulanabilir.

Öğrenci kimlik kartımı kaybettim ne yapmalıyım IÜ?

Öğrenci kimlik kartı kaybedildiği takdirde herhangi bir ulusal veya yerel gazeteye kayıp ilanı verilmesi, 06200222 numaralı Halk Bankası hesabına Beyazıt Şube Kodunu (9820) kullanarak 20 TL ücret ödenmesi gerekmektedir.

See also:  Antalya Diplomasi Forumu 2022 Hangi Otelde?

Istanbul kartımı kaybettim nasıl bulurum?

istanbul/kartlarimiz linkini ziyaret edebilir ya da ALO 153 Beyaz Masa ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Öğrenci kimlik kartı kayıp ilanı nasıl verilir?

Öğrenci kimliği kayıp ilanları ulusal gazetelere (Hürriyet, Sabah, Posta) yerel şehir baskısı olarak (İstanbul baskısı, Ankara baskısı, İzmir baskısı, Antalya baskısı vb.) verilebilir. Öğrenci kimliği kayıp ilanınızı ajansımızı telefonla arayarak, SMS- WhatsApp mesajı veya e-posta yoluyla göndererek verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector