Antalya Havalimanından Kemere Nasıl Giderim?

Antalya Havalimanından Kemere gitmek için öncelikle Antalya Havalimanından Otogara gitmeniz gerekmektedir. Antalya Otogarı’ndan ise otobüs veya minibüsler ile Kemer ve tatil beldelerine (Çamyuva, Beldibi, Göynük, Ollimpos) ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman Antalya Otogarı’ndan Kemer’e çok kolay araç bulunabilmektedir.
Uçak ile Kemer’e Ulaşım Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür. Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Karayolu ulaşımlarında, özel araçla Türkiye’nin her yerinden seyahat yapılabilen Kemer’e birçok noktadan direkt otobüs seferleri de ulaşım sağlamaktadır. Havayolu ulaşımlarında ise Kemer’e en yakın lokasyonda bulunan Antalya Havalimanı kullanılmaktadır.

Kemere uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanından Kemer otogara nasıl gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN KEMER’E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Antalya Havalimanı’nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer’e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya’da yazın her 10 dakikada bir Kemer’e giden minibüsler bulunuyor.

Kemer havaalanı var mı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız. Diğer bir seçenek ise özel araç kiralama ve taksiler.

Kemerle Havaalanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya Kemer Transfer ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer Transfer Ücretleri

Transfer Tipi Fiyat
VIP Ekonomik, Özel Transfer, 1-8 Kişi 39 EUR 41 $ 35 £ 650 TL
Minibüs, Özel Transfer, 1-13 Kişi 50 EUR 54 $ 45 £ 850 TL
VIP Ultra Lüks, Özel Transfer, 1-6 Kişi 71 EUR 75 $ 64 £ 1200 TL
Engelsiz Minibüs, Özel Transfer, 1-4 Kişi 133 EUR 141 $ 119 £ 2250 TL
See also:  Okul Başarısı Nasıl Artırılır?

Kemere hangi yoldan gidilir?

Kemer’e özel araçla ulaşım: İstanbul’a 765 km, Ankara’ya 585 km, Muğla’ya 360 km, İzmir’e ise 500 km uzaklıktaki Kemer’e Antalya merkez üzerinden ulaşılıyor. D400 Karayolu, Antalya ile Kemer’i birbirine bağlıyor.

Kemere neresidir?

Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Antalya havalimanından otogara nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. 3. Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya Havalimanında Havaş var mı?

HAVAŞ (Havaş)

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ (Havaş) durağıdır. HAVAŞ (Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ hattında 8 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 19 dakika.

Ankara Kemer otobüs ile kaç saat?

Ankara – Kemer arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector