Antalya Havalimanından Adrasana Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’na ise 111 km uzaklıkta. Antalya gezilecek yerler listesindeki Adrasan’a Antalya’dan yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşım mümkün. Kumluca ilçe merkezine ise 27 km mesafe uzaklıkta olan Adrasan’a ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmeniz gerekiyor.

Olimpos Adrasan Nasıl Gidilir?

Adrasan’dan Olimpos’a minibüsle gitmek isteyenler için yaz mevsiminde karşılıklı minibüs seferleri düzenlenmekte. Minibüsler Olimpos müze girişinden kalkıp Adrasan sahiline geliyor. Adrasan sahilinden kalkan minibüslerde otellerin önünden geçerek Olimpos’a müze girişine kadar gelmekte.

Adrasan otobüsleri nereden kalkıyor?

Adrasan’a gelmek için Antalya otobüs terminalindeki ilçeler terminalinden Batı Antalya ve Çiçek tur minibüslerine binebilirsiniz. Her gün Antalya’dan Adrasan’a karşılıklı seferler düzenliyor.

Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Adrasan, Antalya’nın batısında, Akdeniz kıyısında yer alıyor. Antalya-Fethiye Karayolu üzerinde, Antalya il merkezine 95 km mesafede konumlanan Adrasan’a Antalya’dan 1.5 saatte ulaşılıyor. Adrasan, Kumluca ilçe merkezine ise 27 km mesafede. Adrasan’a ulaşım Antalya kent merkezi üzerinden sağlanıyor.

Antalya Adrasan nereye yakın?

ANTALYANIN KUMLUCA İLÇESİNE BAĞLI BİR SAHİL BELDESİ OLAN ADRASAN, ANTALYA’YA 95 KM, KEMER’E 55 KM, ÇIRALI’YA 24 KM VE OLYMPOS’A 8 KM MESAFEDEDİR. ADRASANA ULAŞMAK İÇİN ANTALYA-KUMLUCA ANA YOLUNDAN ADRASAN YÖNÜNE DOĞRU AYRILIP 18 KM SAHİLE DOĞRU YOL ALMAK GEREKMEKTEDİR.

Antalya Adrasan Nasıl Gidilir?

Adrasan’a Antalya’dan otobüsle ulaşmak için ise Antalya otogarında indikten sonra ilçeler terminalinden Kumluca minibüslerine binilir ve buradan Adrasan’a ulaşmak mümkündür. Özel araçla Adrasan’a gitmek isteyen kişiler için ise Kaş- Adrasan arası 109 kilometre; yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Adrasan Olimpos arası ne kadar?

Adrasan Olimpos arası 12 kilometredir. Yolculuk yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Kemer Olimpos arası 40 kilometredir.

Adrasan’da nerede kalınır tavsiye?

Adrasan’da Nerede Kalınır? Kalacak Yer Tavsiyeleri

See also:  Küçük Altın Ne Kadar Bursa?
 • Adrasan Otel Narçiçeği.
 • Klados Otel.
 • Adrasan Papirus Hotel.
 • Ada Adrasan Otel.
 • Lime Butik Otel.
 • El Dorado Butik Otel.
 • Changa Otel.
 • Likya Adrasan Hotel.
 • Antalya Kumluca otobüsleri nereden kalkıyor?

  Antalya Otogarı’ndan hareket eden otobüsün güzergahında Konyaalatı, Beldibi, Göynük, Kemer, Çamyuva, Tekirova, Ulupınar, Çıralı Kavşağı, Olimpos Kavşağı, Adrasan Kavşağı yer alıyor. Antalya-Kumluca otobüsle ulaşım 1 saat 35 dakika sürüyor.

  Antalya Merkez Adrasan arası kaç saat?

  Antalya’ya 80 kilometre uzaklıkta yer alan Adrasan’a Kemer üzerinden gidebilirsiniz.

  Ankara Adrasan arası otobüsle kaç saat?

  Ankara – Kumluca Otobüs Seferi

  En Ucuz Sefer 380,00 TL
  En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
  Ankara – Kumluca Kaç Saat? 9s 45dk
  En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç
  Rota Puanı 4,1/5 Son 30 Gün: 2 OY Toplam: 61 OY

  Adrasana Ne zaman gidilir?

  Akdeniz ikliminin hakim olduğu Adrasan’da yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kışları ılık ve yağışlıdır. Dört mevsim boyunca ziyaretçilerini ağırlayan Adrasan doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenleri bekliyor.

  Adrasan’da nereye gidilir?

  Antalya gezilecek yerler listesindeki Adrasan’dan çevredeki koylara günübirlik tekne turları düzenleniyor. Adrasan’a yaklaşık 1 saat mesafede bulunan Suluada, Sazak ve Ceneviz koyları en ilgi çeken yerler. Adrasan tekne turları, genellikle sabah saat 10 gibi başlıyor ve akşam 5 gibi bitiyor.

  Adrasan Koyu hangi ilde?

  Adrasan koyu, Antalya, Kumluca’ya bağlı 2 kilometre uzunluğundaki büyüleyici kumsalıyla çeşitli doğal güzelliklere sahip küçük ve güzel bir yerleşim birimi’dir. Adrasan eski adıyla Çavuşköy, yerli köy halkının turizme katkı sağladığı ender yerlerden biridir.

  Adrasanda nerede denize girilir?

  Adrasan’a yaklaşık 1 saat mesafede bulunan Suluada, Sazak ve Ceneviz koyları, günübirlik tekne turlarının uğradığı ıssız kumsallara sahip koylar.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector