Antalya Havaalanından Finike Ye Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı ile Finike arası ortalama 154 kilometredir. İsteğe bağlı olarak HAVAŞ otobüsleri ya da taksi ile şehir merkezine geçilerek sonrasında Finike’ye giden otobüsler ile ulaşım sağlanır. Bir diğer seçenek ise, Antalya Havalimanı’ndan araç kiralayarak Finike’ye direkt geçiş yapılabilir.

Finike Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Finike ile Antalya Antalya Havalimanı arası kaç km yaklaşık olarak toplam 129 Kilometre mesafededir. Antalya Finike Antalya Antalya Havalimanı arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 28 dakika sürecektir.

Antalya Finike Son otobüs kaçta?

ANTALYA – FINIKE otobüs hattı (Antalya > Finike), Antalya – İlçeler Terminali durağından başlayıp Finike durağına gidene kadar 4 duraklartan geçiyor. ANTALYA – FINIKE otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:15’da çalışmaya başlıyor ve 21:30’da bitiyor.

Antalya Finike arası otobüsle kaç saat?

Finike – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa sürmektedir.

Finike nereye yakın?

Finike, Antalya’nın batısında yer alan turistik bir ilçedir. Doğuda Kumluca, kuzeyde Elmalı, kuzeybatıda Kaş ve batıda da Demre ilçeleriyle çevrilmiştir.

Finikeye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya——–》Finike yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, GCK76A, VC59.

Istanbul Finike arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Finike arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 14 saat 2 dakika sürmektedir. İstanbul – Finike arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Finike Ankara arasi otobusle kac saat?

Finike – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 30 dakika sürmektedir. Finike – Ankara arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Finike – Ankara arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Kamil Koç, Güney Akdeniz Seyahat firmalarıdır.

Finike ve Kaş nerede?

Finike, Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin Batı Akdeniz Bölümü’nde yer alıyor. İlçe, doğuda Kumluca, kuzeyde Elmalı, kuzeybatıda Kaş ve batıda da Demre ilçeleriyle çevrili. Finike’nin güneyi ise Akdeniz kıyı şeridinin bir parçası.

See also:  Kayseri Izmir Uçak Bileti Ne Kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Kaş Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı: Fethiye-Kalkan (Kaş, Antalya) 40,00 TL
En Ucuz Ay: Ağustos
En Popüler Otobüs Firması: Pamukkale Turizm

Izmir antalya biletleri ne kadar?

En ucuz İzmir – Antalya otobüs bileti 250,00 TL’dir.

Finike yaşamak için nasıl bir yer?

Torosların eteğiyle Akdeniz’in arasında konumlanmış, portakal bahçeleri, tertemiz plajı ve turkuaz koylarıyla gürültüden uzak, insana huzur veren bir yer burası. Çocukluğumdan beri gelip gittiğim Finike yıllardır neredeyse hiç değişmeden sakin bir yer olarak yaşayıp gidiyor.

Finike neyi ile meşhur?

Finike Antalya’nın portakalıyla ünlü liman kentidir. Öyle ki California Üniversitesi’nin dünya çapında yaptığı bilimsel bir araştırmada Finike Portakalı dünya 1.si olmuştur. Tabi meşhur olan sadece portakal değil, turizm açısından da oldukça zengin olan Finike içinde bir çok güzelliği barındırmaktadır.

Finikenin eski adı nedir?

Finike M. Ö. 5. yüzyılda Arykandos ağzında PHOINIKOS adıyla kurulmuştur. Antik dönemde önemli bir liman kenti olan Finike’nin (Phoinikos) ilk kurulduğu yer, ‘İskele Mahallesi’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector