Antalya Havaalanı Lara Taksi Ne Kadar?

Antalya Havalimanı – Terracity AVM – Lara Taksi ücreti: 55 – 65 TL Antalya Havalimanı – Markantalya AVM – 100. yıl caddesi Taksi ücreti: 75 – 80 TL Antalya Havalimanı – 5M Migros Taksi ücreti: 80 – 90 TL
Antalya Havalimanı taksi açılış tarifesi 5,5 liradır. Her kilometre başına ise 4 lira ekleniyor. Havalimanından Antalya’nın ana hatlarına taksi ile ulaşmak için ödenen en düşük ücret 55 lira ile Terracity AVM meydanıdır. Terminale veya terminalden havalimanına ulaşım ise ortalama 75 liradır.

Antalya Taksi km başına kaç TL?

Alınan karara göre Antalya’da 5.5 TL olan taksimetre açılış ücreti 6 TL oldu. İndibindi ücreti ise 12 TL olarak güncellendi. Kilometre başına ödenecek olan ücret ise 5 TL olarak belirlendi.

Antalya Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir.

Antalya Havaalanından Sideye taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Taksi Ücretleri – Antalya Airport Taxi Price:

ANTALYA HAVAALANI TAKSİ ÜCRETLERİ EURO MESAFE (KM)
ANTALYA HAVALANI – SİDE SORGUN MANAVGAT 60 EURO 75 KM
ANTALYA HAVALANI – SİLİFKE 260 EURO 390 KM
ANTALYA HAVALANI – SULTANDAĞI 190 EURO 320 KM
ANTALYA HAVALANI – TEFENNİ 100 EURO 140 KM

Antalya Havalimanı Kemer Taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer arası mesafe 58 Km ve ortalama 55 dakika süren bir yolculuktur. Bunun için ise ortalama ücret ne kadar olur diye hesaplamak istersek 350 TL ile 400 TL arasında değişebilmektedir.

Taksiler km başına ne kadar 2022 Antalya?

Başkan Alkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, taksilerde açılış ücretinin 6 liradan 7 liraya, kısa mesafenin 12 liradan 20 liraya, kilometre başına ücretin ise 5 liradan 7 liraya yükseltildiğini aktardı.

See also:  Antalya Lara Sosyete Pazarı Hangi Gün?

Taksimetre 1 km de ne kadar yazar?

Sarı taksi açılış ücreti 7 TL’den 9.8 TL’ye, Taksi kısa mesafe ücreti 20 TL’den 28 TL’ye, Minibüs indi-bindi 3.75 TL’den 5.25 TL’ye çıkarıldı.

Antalya Havalimanı Limak Lara arası kaç km?

Limak Lara Deluxe Hotel Antalya Havalimanı’na 15,08 km uzaklıkta olup, transfer süresi normal hava şartlarında ortalama 24 dakika sürmektedir.

Lara ve Alanya arası kaç km?

135 km olan yol keyifli bir şekilde gidilmektedir.

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız. Alanya’dan Antalya havalimanına transfer ortalama 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Side nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Side’ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side’ye varabilirsiniz.

9 kilometre taksi ne kadar yazar?

1 KM 13 TL
6 KM 23.6 TL
7 KM 26.7 TL
8 KM 29.8 TL
9 KM 32.9 TL

Antalya Manavgat Antalya Havaalanı arası kaç km?

Manavgat’a 65 km uzaklıkta olan Antalya Havalimanı, Antalya havalimanından Manavgat’a nasıl gidilir sorusunu soranlar için önemli bir bilgi olarak karşımıza çıkar.

Kemerle Havaalanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız.

Antalya Havalimanında Havaş var mı?

HAVAŞ (Havaş)

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ (Havaş) durağıdır. HAVAŞ (Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ hattında 8 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 19 dakika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector