Antalya Emniyet Müdürü Kim 2021?

Sayın Mehmet Murat ULUCAN aslen Kayseri’ li olup; 08.01.1969 Ankara doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Antalya Emniyet Müdürü kim oldu?

MEHMET MURAT ULUCAN HAYATI

1987 yılında Ankara Polis Koleji’nden, 1991 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle 1991 yılında mesleğe başladı.

Antalya Havalimanı Emniyet Müdürü kim?

Hakan Selen Antalya Havalimanı Şube Müdürü-Deniz Limanı Şube Müdür Vekili, Oray Ertuğrul Özel Güvenlik Şube Müdürü-Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdür Vekili, Bülent Cumhur Gözetici Trafik Denetleme Şube Müdürü-Trafik Tescil Şube Müdür Vekili, Serpil Ergenç Güvenlik Şube Müdürü, Gürkan Varol Narkotik Suçlarla

Antalya narkotik şube müdürü kim?

Caner Çiçek – Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü – Antalya Emniyet Müdürlüğü | LinkedIn.

Cemil Tonbul kim?

Cemil Tonbul, 10 Mayıs 1964 yılında Trabzon ili Akçaabat ilçesi Kirazlık Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon ili Akçaabat ilçesinde tamamladı. 1985 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden, 1986 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun oldu.

Bekir Macit Kimdir?

Burdur’un Bucak ilçesinde 1966 yılında doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini tamamlamasına müteakip, 1990 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, siyaset bilimi ve sosyoloji alanlarında da lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlamıştır.

Antalya Asayiş Şube Müdürü kim?

Buna göre; Deniz Yılmaz Asayiş Şube Müdürlüğü’ne, Hakan Selen Antalya Havalimanı Şube Müdürlüğüne, Oray Ertuğrul Özel Güvenlik Şube Müdürü ve Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne, Bülent Cumhur Gözetici, Trafik Denetleme Şube Müdürü ve Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne, Serpil Ergenç Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne,

Antalya Trafik Şube Müdürü kim?

Yusuf ÖZMEN, 04-04-1978 Bucak doğumludur. ÖZMEN, Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezundur. Yusuf ÖZMEN halen Trafik Şube Müdürlüğü görevini vekaleten yürütmektedir.

See also:  Antalya Kumluca Nasıl Bir Yer?

Havalimanı polisi ne iş yapar?

Hava polisleri uçak içerisinde silahlı olarak bir yolcu gibi seyahat gerçekleştirecektir. Uçaklarda görev yapacak hava polisleri yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayacaktır. Bunun beraberinde olası uçak kaçırma tehditlerine karşı önleyici bir rol üstlenecektir.

Ankara Emniyet Narkotik Şube Müdürü kim?

Gökhan ÖZTÜRK – K.O.M – Ankara Emniyet Müdürlüğü / Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü | LinkedIn.

Antalya Özel Güvenlik Şube Müdürü kim?

Yakup ÖNDER, halen Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü görevini asaleten yürütmektedir.

Antalya Çevik Kuvvet Şube Müdürü kim?

Değişikliklerle, Hukuk İşleri Şube Müdürü Mehmet Vefa Çelik, Trafik Denetleme Şube Müdürü Nurettin Şengün, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Vatan Zafer Koçak, İstihbarat Şube Müdürü Dündar Özbayrak ve Terörle Mücadele Şube Müdürü İlhan Murat Kulalar İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Özel Harekat Daire Başkanı kimdir 2020?

Özel Harekat Başkanı Sayın Selami TÜRKER ile İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE, 12.01.2020 günü İl Emniyet Müdürlüğümüz Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek denetlemelerde bulundu. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector