Antalya Açıkhava Konserleri Nerede?

Kültürel ve sosyal etkinlikler açısından sürekli hareket halinde olan, konser, yarışma ve kimi zaman da spor etkinliklerine ev sahipliği yapan Sahil Antalya Yaşam Parkı içindeki Antalya Açıkhava, Antalya’nın en önemli eğlence merkezlerinden biridir.

Antalya Çakal konseri nerede?

Kendilerine has yeni nesil müzik tarzlarıyla ön plana çıkan ikili, “İmdat” “Düşes” “Riv Riv Riv” “Perros Blancos Freestyle” “Mahvetim” “FIJI” gibi daha birçok şarkılarını seslendirecekleri konser serüvenlerine yüksek tempoda devam ediyor. 22 Haziran 2022 tarihinde L’arena Beach sahnesinde gerçekleşecek Antalya Çakal &

Antalya Açık Hava hangi otobüs gider?

Muratpaşa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 600, KC06, KL08, MC58, MC68, VC53, VF66, VS18.
 • Tramvay: T2, T3.
 • Duman konseri Antalya nerede?

  Duman, 19 Ekim’de Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda sevilen şarkılarını seslendirecek.

  Antalya Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu kaç kişilik?

  Antalya’da uzun yıllardır konser, tiyatro ve bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapan 3 bin 100 kişilik Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu, yenilendi.

  Antalya Batuflex konseri ne zaman?

  Cmt 19:30. Batuflex & Lvbel C5, konseri Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek. – Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

  Çakal konser kaç yaş üstü?

  – 6 yaş altı giremez, 6 yaş üstü bilete tabidir. – Konser alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

  Antalya Otobüsler saat kaça kadar çalışıyor?

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında çalışması zorunlu olan vatandaşlar için 31 hattı sefere koydu. Cumartesi kısıtlama gününde 84, Pazar günü ise 57 olmak üzere hafta sonu toplam 141 otobüs 31 hat üzerinde saat 06.00-22.00 arası vatandaşa hizmet verecek.

  See also:  Antalya Işıklar Caddesi Hangi Mahallede?

  Antalya Kart tam ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

  Alanya’dan Antalya Nasıl Gidilir?

  Alanya – Antalya arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Alanya – Antalya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Pamukkale Turizm, Alanyalılar Turizm, Lüks Erova Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Özkaymak, Isparta Petrol Turizm, Antalya Net Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.

  Duman konseri Antalya ne zaman 2022?

  Jun. 28th, 2022.

  Antalya Duman konseri saat kaçta?

  Cmt 20:30. Yoğun istek üzerine Türkiye’nin en iyi canlı performans grubu Duman, 23 Ekim’de Antalya Açıkhava sahnesinde

  Duman konseri 2022 nerede?

  Duman, 2022 yılının ilk İstanbul konseri ile sizlerle Volkswagen Arena’da buluşuyor. Sahne Önü ve Normal Giriş biletleri numarasızdır. – Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

  Alanya Açıkhava Tiyatrosu kaç kişilik?

  Alanya Belediyesi Açık Hava Tiyatro 2013 yılında açılmış olup 3018 kişi kapasitelidir.

  Konyaaltı Açık Hava Sineması nerede?

  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Konyaaltı Sahili Beach Park Varyant Meydanı’nda ‘Sahilde Sinema Var’ etkinliği ile 19 ilçede ‘Gezen Sinema’ etkinliği düzenleyecek.

  Açık hava tiyatrosu nasıl yazılır?

  Bu kelime genellikle Açıkhava şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Açık hava şeklinde olmalıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector